Quzhou HanYin darček výrobných je registrovaná v Hongkongu. Dvoch dcérskych (HanYin dar továrne a HanYin E-business spoločnosti) nachádza v ZheJiang Číne.


Tiež sme naše výrobky zahrnuté: vianočný stromček výrobky, kľúč reťazca, otvárač, stan, hojdacia sieť outdoorového tovaru a propagačné darčeky atď. Máme vlastných profesionálnych závodov a dizajnér, továrne priame predaje zabezpečiť konkurenčné ceny kvalitný tovar .can poskytnúť nákupu služieb pre mnohých zahraničnými zákazníkmi, pretože budeme mať lepšie pochopenie továrne v Číne a majú bohaté profesionálne pre zahraničný trh, aby sme mohli poskytovať oveľa lepšie a profesionálne služby pre našich zákazníkov


Máme profesionálny tím pre zámorský obchodovanie a každý z nich vyberú cez veľa prísne testy v tomto smere, môžeme zabezpečiť sú zámoria obchodný tím bohaté skúsenosti v zámoria obchodné a vynikajúcou kvalitou, ktorá môže slúžiť zákazníkom s dobrou znalosť ich požiadavky a im môžu pomôcť v prvom.


Spolupracovali sme s mnohými zahraničnými zákazníkmi úspešne. Sme presvedčení, že náš produkt môže mať nás na svetovej scéne. Rozdiel regiónov a Zákazníci, navrhneme najprofesionálnejší podnety a pomoc pre našich zákazníkov podľa potrieb zákazníkov a trhu.


Preto úprimne radi by sme mať dlhodobý obchodný vzťah s klientom doma a v zahraničí, rozjasnenie brilantné komerčné budúcnosti.

spoločnosti.