Vianočný strom LED Outdoor

Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Okrem možností osvetlenia Unlit, Clear a Multi ponúka spoločnosť Alberta Spruce našu exkluzívnu technológiu zmeny farieb LED. Táto možnosť ponúka 4 možnosti osvetlenia, všetky do jedného stromu: 1) jasné LED svetlá, 2) viacfarebné LED svetlá, 3) striedanie z jasného na multi a 4) vypnuté. Prielom je, že rovnaká LED žiarovka sa mení z jasného svetla na farebné svetlo (žltá, červená, modrá alebo zelená), takže všetky stromové svetlá zostávajú svieti a jasné.

Alberta Spruce ponúka na vonkajšej strane realistické ihly Real-Feel ™ PE a klasické PVC ihly smerom dovnútra pre plnosť. Stromy sú vyrobené z protipožiarnych materiálov a materiálov odolných voči vyblednutiu, čo im robí krásne displeje vo vašom dome na veľa sviatkov. Naše exkluzívne ihly značky Real Feel® vyrobené z 30% PE vykazujú vlastnosti podobné pravým evergreenovým listom od farby po textúru.

Vytvorte si svoje obľúbené vianočné ozdoby a vyhoďte strom s celou rodinou. Bez ohľadu na to, či sú strieborné zvončeky alebo modré stužky, naše umelé vianočné stromčeky vytvárajú nádhernú dovolenkovú atmosféru, ktorú každý miluje. Majte veselšie vianoce s našim Alberta smrekovým stromom.

Kľúčové vlastnosti

Všetky modely:

5-ročné listy a 2-ročná záruka na osvetlenie. Uč sa viac

Kombinácia realistických vyzerajúcich ihiel Real-Feel ™ PE na vonkajšej strane a klasických ihiel z PVC smerom dovnútra pre plnosť

Bush strom s bohatými, zelené farebné vetvy

Závesné vetvy pre jednoduché nastavenie

Nehorľavý materiál

Vrátane pevného kovového stojana

Modely pre-lit:

Jedinečné jasné až viacfarebné možnosti zmeny LED farieb (LEDCM)

Worry-Free ™ UL® schválené svetlá

Profesionálne navlečené svetlá na skrytie drôtov

Ak zhasne žiarovka, zvyšok žiaroviek zostane svietiť !!!

Dodávané extra žiarovky a poistky

Vyšetrovanie