Vianočný stromček v interiéri

Chat teraz
Podrobnosti o produkte

výška

120cm, 150cm, 180cm, 210cm, 240cm

Tipy

prispôsobené (husté alebo tenké)

typ

Pvc mix PE Zelený vianočný strom

materiál

PE + PVC

ozdobiť

LED svetlo s vianočnou guľou

balíček

1ks / box

metóda

automatický

MOQ

100 ks

Okrem klasických frézovacích sviečok ponúkame našu exkluzívnu LED technológiu na zmenu farieb. Táto možnosť ponúka 4 možnosti osvetlenia, všetky do jedného stromu: 1) jasné LED svetlá, 2) viacfarebné LED svetlá, 3) striedanie z čistej na multi a 4) vypnuté. Prielom je, že rovnaká LED žiarovka sa mení z jasného svetla na farebné svetlo (žltá, červená, modrá alebo zelená), takže všetky stromové svetlá zostávajú svieti a jasné.

Classic Fraser Fir je realisticky vyzerajúca reprodukcia Fraserovej jedle, podpisového vianočného stromu pestovaného v Severnej Karolíne a považovaného za najlepší národ v odvetví vianočných stromčekov. Náš strom obsahuje realistické vyzerajúce tipy a ihly s technológiou Real-Feel ™, ktoré replikujú svieže listy majestátnej Fraserovej jedle. Vianočné ozdoby vystupujú vo všetkej ich farebnej sláve proti príťažlivému zelenému tieňu tohto stálezeleného. Naše exkluzívne ihly značky Real Feel® vyrobené z 30% PE vykazujú vlastnosti podobné pravým evergreenovým listom od farby po textúru.

Zobrazte umelý vianočný stromček Classic Fraser, obklopený čírymi alebo viacfarebnými svetlami, vo svojej obývacej izbe alebo foyer a pozdravte priateľov a rodinu s veľkým pomlčkou Yuletide.

Kľúčové vlastnosti

Všetky modely:

5-ročné listy a 2-ročná záruka na osvetlenie. Uč sa viac

Kombinácia realistických vyzerajúcich ihiel Real-Feel ™ PE na vonkajšej strane a klasických ihiel z PVC smerom dovnútra pre plnosť

Klasický profil a životný vzhľad

Závesné vetvy pre jednoduché nastavenie

Nehorľavý materiál

Vrátane pevného kovového stojana

Modely pre-lit:

Energeticky úsporné, predzapájané LED žiarovkami Worry-Free ™ (LED modely)

Jedinečné jasné až viacfarebné možnosti zmeny LED farieb (LEDCM)

Worry-Free ™ UL® schválené svetlá

Profesionálne navlečené svetlá na skrytie drôtov

Ak zhasne žiarovka, zvyšok žiaroviek zostane svietiť !!!

Dodávané extra žiarovky a poistky

Vyšetrovanie