100% Vianočný stromček

Chat teraz
Podrobnosti o produkte

popis

Inšpirovaný zelenými jedľovými lemami, Lake Forest Fir Snap Tree ™ dodáva upokojujúcemu šarmu na dovolenku zdobenie. S našou exkluzívnou technológiou Snap Tree ™, ktorá spája váš vianočný stromček, je vietor. Stačí podvihnúť stojan, nakloniť ho, pripojiť korunu a dokončiť inštaláciu. Vstavaný valcový stojan vám umožní ľahko nájsť ideálne miesto pre váš strom. Po sviatkoch pohodlne uložte strom na svojom stojane so svojou vzpriamenou vlastnou skladovacou taškou.

S impozantným 80% listov vyrobených z ihiel značky Real Feel ™ je Lake Forest Fir Snap Tree ™ jedným z našich najrealistickejších stromov, čím sa stáva nadčasovým stredobodom pre všetky vaše sviatočné slávnosti. Jeho plný tvar a krásna zelená farba robia skvelú kulisu pre cenené ozdoby. Lesná ležiaca jamaňka je vybavená aj našim pohodlným systémom osvetlenia Quick Set ™, ktorý zahŕňa všetky svetelné reťazce v kmeni stromu. Pri nastavovaní sa automaticky vytvoria svetelné spojenia, takže jediný konektor je všetko, čo potrebujete na osvetlenie stromu.

Okrem bežnej možnosti jasného osvetlenia ponúka krásna jazerná lesná jedľa aj naše LED svetlá s farebnými zmenami. Táto možnosť ponúka 4 možnosti osvetlenia, všetky do jedného stromu: 1) jasné LED svetlá, 2) viacfarebné LED svetlá, 3) striedanie z čistej na multi a 4) vypnuté. Prielom je, že rovnaká LED žiarovka sa mení z jasného svetla na farebné svetlo (žltá, červená, modrá alebo zelená), takže všetky stromové svetlá zostávajú svieti a jasné.

Kľúčové vlastnosti

Všetky modely:

Exkluzívna technológia Snap Tree ™ pre jednoduché nastavenie a ukladanie

5-ročné listy a 2-ročná záruka na osvetlenie. Uč sa viac

Viac ako 80% ihiel Real-Feel ™ PE pre realizáciu v kombinácii s ihlami PVC pre plnosť

Rolovací stojan Snap Tree ™ s blokovacími kolieskami

Dodáva sa so zvislou úložnou taškou; stromov na svojom stánku

Klasický plný tvar a živý vzhľad

Nehorľavý materiál

Modely pre-lit:

Technológia Quick Set ™ spája všetky svetelné reťazce v kmeni stromu

K dispozícii s jasnými alebo farebnými zmenami LED diód

Obsahuje pedál na zapnutie / vypnutie pre modely s jasným svetlom a regulátor napájacieho kábla pre modely LED

Worry-Free ™ UL® schválené svetlá

Profesionálne navlečené svetlá na skrytie drôtov

Ak zhasne žiarovka, zvyšok svietiaceho svetla zostane svietiť

Dodávané extra žiarovky a poistky

Vyšetrovanie