Vianočný stromček z matnej borovice

Vianočný stromček z matnej borovice
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Vianočný stromček z matnej borovice

Frosted Pine Christmas Tree.jpg


Prehľad:

◆ iná veľkosť a farba k dispozícii.

◆ celkom 1318 tipov

◆ borovica a pvc špička zastierané snehom

◆ Kĺbové vetvy pre rýchlu a jednoduchú montáž

◆ Určené len na vnútorné použitie

Strom, kovový stojan je súčasťou dodávky


Podrobná časť o vianočnom stromčeku z matnej borovice :


Frosted Pine Christmas Tree.jpg


Popis:

Pridajte teplý sviatočný pocit do vášho domova s ​​krásnym vianočným stromom z frosted pine . Športuje množstvo tipov. Jednoduchá montáž s výklopnými konštrukciami, robustné vetvy tohto stromu ľahko podporujú vianočné ozdoby. Budete milovať priestorovo úsporný dizajn tohto štýlu snehu. Ale nebojte sa, bude stále priťahovať veľa pozornosti v každej miestnosti. K dispozícii je pevný kovový stojan. Tento umelý strom bol navrhnutý tak, aby vydržal roky.

 

Špecifikácie stromu 7,5 stôp:
Tvar: plný
Šírka základne: 49 palcov
Priemer stojana: 22 palcov
Počet tipov: 1318

 

Nezabudnite na plytké!

Stačí začať na vrchole a pracovať v spirálovom pohybe po strome. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov budete chcieť začať zvnútra a pracovať, dávajte pozor, aby ste sa dotkli každej vetvy, umiestnili ich hore a dole rôznymi spôsobmi a kontrolovali akékoľvek otvorené priestory.

Pri pohybe dole, špirálový pohyb zaistí, že nebudete mať žiadne medzery. A tým, že sa dotknete každej vetvy, dosiahnete požadovaný plný a prirodzený vzhľad.

Vezmite prosím na vedomie, že mnohé z našich stromov sú dodávané s plastovým uzáverom na konci tyče, ktorý je potrebné odstrániť pred montážou.

Nové a exkluzívne pre Hayneedle: obojky na stromy! Skúste štýlový, prirodzene vibrujúci obojok namiesto stromovej sukne v tomto roku. Ideálny pre stromové stojany 22 palcov alebo menej v priemere za dokonalý sprievod na váš strom.Otázky a odpovede:

Otázka: "Ako sa to zhromažďuje?" A: Tento strom sa skladá zo stojana, spodnej časti, strednej časti (dve časti) a hornej časti. Stromové vetvy sú už pripojené k častiam stromu. Najskôr namontujte stojan a pripojte spodnú časť k stojanu. Pripevnite strednú časť k spodnej časti a potom pripevnite hornú časť k strednej časti. Po zostavení všetkých sekcií budete musieť otvoriť listy stromov v inom smere.

Otázka: "Aké sú kĺbové vetvy? Koľko častí je možné stavať strom?" Odpoveď: Tento strom obsahuje štyri časti. Tieto časti majú vetvy pripojené na závesy. Tieto závesy umožňujú, aby sa vetvy zložili do stromu, aby sa ľahšie uskladnili.

Otázka: "Kde je tento strom vyrobený?" A: Tento vianočný strom sa vyrába v Číne.

Otázka: "Aká je maximálna šírka stromu?" A: Šírka 7,5 stôp je 49 palcov.

Otázka: "Mám problém s montážou môjho stromu. Stĺp na dne nezapadá do stojanu." Odpoveď: Plastový kryt na spodku stĺpika je určený na prepravu a pred montážou by sa mal odstrániť.Kontaktuj nás:

10419_LOGO (12-21-13-58-17) .png

BETTY XU

QUZHOU WINGA DARČEK CO, LTD.

NO. 62-2, HEHUA TANG, MACHE VILLAGE, HUSHAN STREET, JIANGSHAN, ZHEJIANG, ČÍNA

EMAIL: SALES3@CHINA-MADE.CC  

           SALES002@HANYIN-GIFT.COM

 

MOBILNÉ (WECHAT): + 86-13454046919

KONTAKT ONLINE:

SKYPE: bettybaby1985

QQ: 306763470

微 信 .png

Vianočný stromček z matnej borovice

Vyšetrovanie