Vianočné Garland Nákup Guide

Vianočné Garland Nákup Guide


Vianočný veniec je dekoratívny veniec alebo šnúrka, ktorá sa môže skladať z rôznych vecí inšpirovaných dovolenkami. Je veľmi obľúbený pre zdobenie vianočných stromčekov, ako aj vnútri i mimo domova. Girlandy môžu byť vytvorené pomocou umelého aj prírodného lístia v rôznych dizajnových vzorkách. Hoci sú teraz girlandy považované za bežnú vianočnú výzdobu, vianočné girlandy majú svoje korene v tradíciách po zbere úrody v Európe a raných amerických osadníkov, ktorí priniesli zvyk do Nového sveta. Vianočné girlandy prichádzajú v rôznych typoch a štýloch, alebo môžu byť vyrobené od nuly pomocou položiek, ktoré predstavujú Vianoce, ako sú stále zelené vetvy a bobule. Niektoré girlandy majú svetlá, zatiaľ čo iné majú korálky alebo vločky, ktoré vyzerajú ako sneh. Táto príručka skúma, ako sa vianočné girlandy stali obľúbenou dekoratívnou položkou, rôzne použitia girlandami v dekorácii, rôzne druhy vianočných girlandov, ktoré je možné zakúpiť alebo vyrobiť, a ako nájsť vianočné girlandy online pomocou http: //www.hanyin-christmastree. com / .

Christmas garland

História vianočných girlandov

Vianočná girlandská tradícia sa datuje od raných Európanov, ktorí si navlečili laná girlandy ako spôsob, ako zarobiť peniaze po zberu jeseň, keď bolo ešte málo práce. Počas tohto nečinného obdobia medzi zberom a Vianocami sa pracovníci odvážia do lesa a zbierajú lístie na vybudovanie girlandy. Borovica, smrek a cédrové vetvy boli často najobľúbenejšie predmety, ktoré si ľudia zvykli robiť girlandy, ale aj korunuky, pomarančové kôry, mechy a sušené ovocie boli tiež populárne.

Rodiny sa často zhromažďovali okolo svetla krbu vo večerných hodinách, aby skrútili veci, ktoré zhromaždili počas celého dňa, do laná, ktoré by mohli byť až 20 až 40 metrov v jeden večer. Vzhľadom k tomu, že girlandy boli vyrobené hneď po zberovej sezóne, ktorá bola tesne pred sviatočným obdobím, girlandy sa stali signnačkou začiatku vianočnej sezóny.

Na začiatku 20. storočia sa prírodné lístie v lesoch a na vidieku stávali čoraz slabšie. Ľudia sa začali obracať na umelé plastové predmety, aby si vyrobili svoje girlandy. Plastové stále zelené a cesmína sa stali populárnymi v tom čase v dôsledku absencie prírodných predmetov. Nakoniec, hodváb bol použitý na vytvorenie kvetov a zelene a tieto sa čoskoro stali najčastejšie používanými prvkami na výrobu girlandy kvôli ich realistickému vzhľadu. V šesťdesiatych rokoch sa vinyl a PVC stali obľúbenými materiálmi používanými pri výstavbe girlandín kvôli ich nízkym výrobným nákladom a realistickému vzhľadu.


Rôzne využitie pre Garland

Vianočné girlandy sú najčastejšie dekoratívnym prvkom vianočných stromčekov. Dnes, girlandy znamenajú príchod dovolenky takmer rovnakým spôsobom, aký má už stovky rokov. Girlandy majú veľa rôznych použití, pokiaľ ide o vytvorenie príjemnej atmosféry v domácnosti.

rozloha

použitie

Vianočný stromček

Často sa používa na laná okolo vianočného stromčeka; môžu byť vyrobené z rôznych predmetov, ako je popcorn, pozlátko alebo svetlá; vytvára slávnostný vzhľad

stĺpik

Zvyčajne sa okolo zábradlia obklopuje alebo visí vonku na dekoratívny efekt; spája slávnostný výzdobu na hlavnom poschodí nad podlahou; rozjasňuje schody

ohnisko

Umiestnený okolo prednej časti krbu; poskytuje prirodzenú atmosféru typu táborák v domácnosti

skryť

Pohybuje sa v hornej časti krbového plášťa alebo sa pred ním spúšťa; ohraničuje krb s prirodzenou a slávnostnou výzdobou; zvyšuje príťažlivosť plameňov

vonku

Môžu byť zavesené na verandách a zábradliach s dôrazom na vianočné osvetlenie; môžu byť umiestnené na stromoch a kríkoch, aby sa vytvoril pocit dovolenky

vchody

Poskytuje vynikajúcu úpravu okolo dverí a dverí, ktoré zdôrazňujú dovolenku; ľahko si všimol pri presúvaní z jednej miestnosti do druhej

Vianočné girlandy sú vyrobené z mnohých rôznych materiálov, aby vyhovovali každému z oblastí uvedených v tabuľke. Zvolené materiály by mali dopĺňať farby a materiály v oblasti.


Rôzne typy vianočných veniec

Girlandy prichádzajú v mnohých rôznych prevedeniach, aby vyhovovali rôznym potrebám, pokiaľ ide o zdobenie pre vianočnú sezónu. Vianočný veniec sa zvyčajne predáva v dĺžkach približne 9 stôp s priemermi normálne v rozmedzí od 6 do 8 palcov. Vyšší cenový veniec môže byť v rozmedzí 10 až 20 palcov, ak je to žiaduce, ale tenší veniec je praktickejší pre väčšinu dekoratívnych potrieb, ako napríklad ozdobu okolo dverí a plášťov.


Pre-lit girlandy

Osvetlené girlandy majú malé svetlá, ktoré sú prepletené v hlavnom materiáli vínového laná, aby poskytli veľmi jedinečný a príjemný dekor. Svetlá môžu byť jasné, farebné, LED alebo viac farieb v závislosti od želania jednotlivca. Vopred osvetlený vianočný veniec je veľmi obľúbený pre umiestnenie na krbové pančuchy, vianočné stromčeky a zábradlie na schodoch.

Tradičné borovice

Borovicové girlandy sú spoločné a viacúčelové girlandy, ktoré sa dajú použiť v každej dekoratívnej situácii. Pine girlandy najviac pripomínajú pôvodné prírodné predmety, ktoré sa zbierali v lesoch a vyrábali girlandy pred sto rokmi. To mu dáva veľmi tradičné odhodlanie, ktoré sa dobre hodí k starožitným a klasickým motívom. Pine girlandy môžu byť predzostavené alebo môžu byť zmiešané s inými typmi girlandy, aby vytvorili rôzne efekty. Obyčajne sa používajú vo všetkých oblastiach domu na dekoráciu.

Beaded Girlandy

Beaded girlandy prichádzajú v rôznych veľkostiach a tvaroch a v rôznych farbách v závislosti od štýlu korálkov, ktoré sa používajú. Akrylové krištáľové sklo a sklenené perly sú obľúbené dovolenkové akcenty v rôznych farbách a môžu sa navzájom prepojiť s inými typmi girlandov, aby vytvorili jedinečný efekt. Korálkové girlandy sa najčastejšie používajú ako prízvuk na zábradliach a okolo dverí, ale môžu byť použité vo všetkých oblastiach dekorácie, najmä v kombinácii s inými typmi girlandov.

Berry Garlands

Berry girlandy sú veľmi populárny girlandový typ, ktorý môže byť použitý samostatne alebo zmiešaný s inými typmi, aby ich zdôraznil. Často sa používa s borovicovými girlandami kvôli tradičnému odvolaniu. Bobule boli jednou z položiek, ktoré ľudia získali z lesa, aby vyrábali girlandu pred stovkami rokmi. Oni by nechali bobule suché a stuhnúť a potom ich používať spolu s vínnou révou, aby sa krásne laná girlandy. Dnes sú bobule syntetické a prichádzajú v mnohých rôznych farbách a vzorkách. Umelé plody majú tú výhodu, že sa javia ako keby boli len vyzdvihnuté, na rozdiel od prírodných bobúľ, ktoré museli byť vysušené. Berry girlandy sú užitočné všade v domácnosti, ale svietia v oblastiach, ktoré vyžadujú jemnejší dotyk, ako sú kuchyne alebo kúpeľne.

Tinsel Girlandy

Tinsel girlandy sú jedným z najslávnejších typov girlandy s jeho lesklým materiálom, ktorý napodobňuje vplyv ľadu. Tinselové girlandy sa najčastejšie používajú na vianočných stromčekoch, kde sú okrúhle okolo stromu, ale je tiež veľmi populárny na zábradliach, kde jeho šumivé vlastnosti vytvárajú oslnivý efekt. Tinsel girlandy prichádzajú v mnohých rôznych štýloch a farbách, aby vyhovovali akémukoľvek štýlu dekorácie.

Flokované girlandy

Flokované girlandy sú podobné borovicovým girlandám, ale sú pokryté umelou látkou, ktorá sa podobá snehu. Guľaté girlandy sú obzvlášť atraktívne, keď dekorant chce dať dojem zasnežených Vianoc, a tradičný borovica girlanda zmiešaná so zasneženým flocking vytvára práve to odvolanie. Vetvené girlandy sa zvyčajne nachádzajú na krbovom plášti alebo v krbe, alebo kdekoľvek sa dá umiestniť tradičná borovica.

Ako kúpiť vianočné girlandy :

Keď hľadáte vianočné girlandy na nákup online, najlepší spôsob, ako nájsť produkt, ktorý hľadáte, je pomocou výkonných vyhľadávacích nástrojov dostupných na http://www.hanyin-christmastree.com . Jednoducho prejdite na domovskú stránku webových stránok a do vyhľadávacieho poľa zadajte hľadaný výraz ako vianočný veniec . Tým sa vráti niekoľko rôznych výsledkov aukcie, ktoré obsahujú vence rôznych štýlov a typov, ktoré súvisia s Vianocami. Vyhľadávanie môžete spresniť výberom rôznych kategórií, ktoré zúžia vaše vyhľadávanie podľa konkrétnejších aspektov, ktoré vás zaujímajú. Ak sú výsledky vyhľadávania stále príliš široké, môžete zadať viac konkrétnych výrazov pre kľúčové slová, ktoré majú detailnú farbu alebo či chcete, neosvetlené typy girlandov. Keď sa rozhodnete pre presný veniec, o ktorý máte záujem, ďalším krokom je overiť predávajúceho.

BETTY XU

QUZHOU WINGA DARČEK CO, LTD.

NO. 62-2, HEHUA TANG, MACHE VILLAGE, HUSHAN STREET, JIANGSHAN, ZHEJIANG, ČÍNA

EMAIL: SALES3@CHINA-MADE.CC  

           SALES002@HANYIN-GIFT.COM

 

MOBILNÉ (WECHAT): + 86-13454046919

KONTAKT ONLINE:

SKYPE: bettybaby1985

QQ: 306763470

微 信 .png

záver

Vianočné girlandy sú jedným z najbežnejších dekoratívnych predmetov, ktoré sú spojené s Vianocami, takmer tak ako vianočný stromček. V minulých storočiach vyrábali girlandy voľnopriemyselní poľnohospodári po zberu prírodných predmetov, ktoré sa zhromažďovali z lesa a vidieka. Vianočné girlandy boli vyrobené do dĺžok lana dlhých až 40 metrov a mohli by byť zabalené okolo ľahkých stĺpov a stromov, aby vytvorili slávnostnú atmosféru v meste. Dnes vianočné girlandy podobne signalizujú nástup dovolenkovej sezóny tým, že poskytujú rovnaký dekoratívny duch, ktorý urobili už stovky rokov. Mnoho materiálov sa používa na výrobu vianočných girlandách, od pozlátka po bobule. Dekoratéri môžu nájsť akýkoľvek druh girlandu v rôznych farbách a veľkostiach vyhľadávaním na http://www.hanyin-christmastree.com . Urobíme rýchle a jednoduché nájdenie vianočných girlandov, ktoré pridávajú osobitný nádych k niečomu vianočným ozdobám.