Vianočný strom je základným ornamentom na oslavu Vianoc

Vianočný strom je v súlade s oslavou vianočných esenciálnych ozdôb, ale aj súčasťou vianočných slávností. Ak nie je vianočný strom doma, výrazne zníži slávnostnú atmosféru.

24. december sa nazýva Štedrý večer, je rodinné stretnutie, spoločné vianočné večere, každý darček. Vianočný stromček je nevyhnutnosťou pre festivaly. Je zvyčajne pokrytý malými jedľovými stromami alebo borovicami a vetvy sú pokryté ozdobami, darčekmi a lampami. Vianočný strom Na vrchu stromu je jasná hviezda, ktorá naznačuje, ako traja králi východu idú do Betlehem. Podľa legendy zdobil nemecký náboženský reformátor Martin Luther prvý vianočný strom na svete, aby všetci ľudia mohli užívajte vianočné nočné hviezdy, ktoré blikajú krásy pohoria budúcu noc.

Vianočný strom je v súlade s oslavou vianočných esenciálnych ozdôb, ale aj súčasťou vianočných slávností. Ak nie je vianočný strom doma, vianočný stromček to výrazne zníži slávnostnú atmosféru. Všetci poznáme a poznáme vianočný stromček, ale pre vznik vianočného stromčeka viete, koľko vianočného stromu poznáte? Tu Xiaobian, aby vám o pôvode vianočného stromu!

Po prvé, pôvod vianočného stromčeka (1): legenda o vianočnom strome

Moderné vianočné stromčeky vznikli v Nemecku a neskôr postupne populárne vo svete ako vianočné oslavy v jednej z najslávnejších tradícií. Hovorí sa, že vianočný strom sa prvýkrát objavil v starom Ríme v polovici decembra, nemecký misionár Nicholas v 8. storočí s vertikálnym stromom venovaným dieťaťu. Potom sa Nemci vzali 24. decembra ako festival Adam a Eva a položili sa na "záhrade záhrady", ktorá symbolizovala Rajskú záhradu, vianočný stromček a zavesila sušienky v mene svätého chleba, symbolizujúce zmierenie a sviečku a loptu, symbolizujúce Krista. V 16. storočí náboženský reformátor Martin Luther Cdesigned vianočnú noc za hviezdnu noc, určený na usporiadanie vianočného stromčeka so sviečkami a guličkami doma.

Po druhé, pôvod vianočného stromčeka (2): legenda o vianočnom strome

V súvislosti s pôvodom vianočného stromu má Západ aj ďalšie príslovie: na Vianoce je dobrý poľnohospodár, srdečne baví bláznivé dieťa, rozdeľuje sa, dieťa zložilo vetvu vloženú na zem, vetvy rastú Strom, dieťa ukazuje na strom k poľnohospodárom povedal: "Každý rok dnes Vianočný strom stromy sú pokryté darmi a guľami, aby splatili tvoju laskavosť." Potom, čo dieťa odišlo, poľnohospodár zistil, že stromové vetvy sa zmenili na malý strom, on pochopil, že pôvodná recepcia je posol Boží. Takže vianočný strom dnes ľudia vidia vianočný strom vždy visí na malom darček a loptu

Po tretie, pôvod vianočného stromčeka (3): legenda o vianočnom strome

Podľa záznamov vianočného zvyku je prvým vianočným stromčekom malá palma na bielej strane mesta. V prvej noci Ježišovho narodenia sa Panna Mária a sv. Jozef dostali do chladného mesta, veľmi unavení a Panna chvíľu padla pod strom, malá palma, Pozrite sa, Vianočný strom rozširuje svoje pobočky, aby Panna Mária, aby odolala chladnému vetru. Uprostred noci sa narodil Ježiš Kristus. V tejto dobe sa na oblohe objavili obzvlášť jasné hviezdy, vydali nádherné svetlo, priamo zasiahli malú palmovú hlavu a krúžili do krásnej clony. Od tej doby, malý hnedý strom na Vianoce, to predstavovalo slávnu pozíciu.

Po štvrté, pôvod vianočného stromčeka (4): legenda o vianočnom strome

Legenda, je tu človek s názvom Fulu Lunting skryté svätí, žijúci v Nemecku, hora Alsaska, veľmi miluje deti. Jeden rok Vianoc dúfal, že neďaleké deti budú môcť spoločne hrať šťastne, ale bolo to chudobné a nemalo žiadne peniaze, aby si zakúpil obľúbené hračky a cukríky pre deti, takže bol pre neho nepríjemný. V prípade

Jedného rána, keď Fulle Lentin prechádzal do lesa, zrazu videl malý céder a stromy boli pokryté snehom a na slnku zavesili veľa malých ľadov a slnko svietilo a svietilo. A vrátil strom späť a vylial ju do nádrže. A vyzdvihnite nejaké divoké ovocie v lese, a potom múka, urobil nejaký kríž, alebo hviezda-formoval koláč, visí nad vetvy. A s niektorými malými sviečkami, vloženými do vetvičky, vianočný strom strom obliekaný oslnivým, veľmi krásnym. Na Štedrý večer si Fulle Lenting zahral zvonček, počuli deti, šli do svojej chatky, všetci okolo stromu, tancovali spievať vianočné piesne a potom Fulu Lovili tortu na dieťa Jedzme, nech všetci mali šťastné Vianoce. Neskôr sa tento zvyk rozosiela.

V roku 1837 sa nemecká princezná Helenová, vydatá za vojvoda Francúzska, vianočný strom aj s jej rozšírením do Paríža. V roku 1841, manžel Victoria, dal vianočný strom, vianočný strom umiestnený pred Windsor Palace. Tento zvyk sa šíril od kráľovskej rodiny až po šľachtu a potom bol populárny pre ľudí.

Vianočný stromček (Christmastree) je sviečka a ozdoby na jedľové alebo cudzie borovice, ktoré sa svojou krásnou pozíciou stávajú nepostrádateľnou dekoráciou Vianoc. Široká škála vianočných stromčekov, prírodné borovicové a cyprusové stromčeky, umelý vianočný stromček a biely vianočný stromček. Vianočný stromček Každý vianočný stromček je pokrytý radom ornamentov, ale vrchol každého stromu musí mať veľkú hviezdu, symbol troch bratov, aby nasledovali hviezdu a našli Ježiša a len rodina rodiny môže dať túto nádej Star visieť na.