Výkon lampy vianočného stromčeka je veľmi stabilný


Stále viac ľudí s Kristom nad Vianocami nemôže pomôcť, ale usporiadať vianočný stromček pre niektoré mozgy. Sväté vianočné stromčeky sú najzákladnejšou dekoráciou, podiel pravice, navíjanie visiaceho vianočného stromového stromu môže spôsobiť, že sa festival bude viac pohybovať a leskne.

Nezabudnite namontovať ten správny nástroj pred zdobením vianočného stromčeka. Ako napríklad použitie elektrického rebríka, namiesto náhodného nájdenia stolice na podložku vysoko; používanie štandardného predlžovacieho kábla a predlžovacieho kábla; každý reťazec vianočných stromčekov na žiarovke nemôže vyberať príliš veľa, okolo 500 pre reťazec, vianočný stromček s osvetlením, ak potrebujete viac Rozdeliť sa na viacero reťazcov sú pripojené k zástrčke.

Vianočný strom sa rozsvieti spolu

Bude zabalený do vianočného stromčeka na prvý vianočný stromček do gule, to znie trochu nadbytočné. V skutočnosti sa to dá vyhnúť pri výzdobe vianočného stromčeka medzi zamotanými, navyše je vhodné vziať svetlá hodín hodín, ručné vinutie, nie neporiadok, vianočný stromček s ľahkosťou, ktorý trpí nebezpečenstvom výbuchu svojich vlastných ,

Metóda jednoduchého navíjania

Najprv otočte svetlá vianočného stromčeka, aby ste mohli intuitívne vidieť formovanie vzoru, od vrcholu stromu až po zdobenie.

Ak je vianočný strom v rohu, môžete z boku stromu zapojený na druhú stranu, vianočný strom s svetlom pozdĺž predok vianočného stromu bol zdobený dole môže byť.

Ak je vianočný strom umiestnený pred oknom, môžete prejsť okolo stromu o 360 stupňov pred a po tom, ako uvidíte svetlo.

Vianočné stromčeky sú tiež známe ako LED svetlá, anglické meno sa nazýva LED Strip, tvar tohto produktu je ako páska, plus hlavným produktom je pôvodná LED, tak to bolo nazývané vianočné stromčeky. Je zvyčajne vyrobené z lampových korálkov, dosiek s obvodmi, vianočného stromčeka s ľahkými PVC surovinami a tak ďalej.

Výkonnosť a vlastnosti vianočných stromčekov

1. Vianočný stromček na import čipového balenia svetelnej diódy ako svetelného zdroja;

2. Vianočný strom ľahký uhol dizajn väčší, pol rohový uhol> 120 stupňov, jednotné farby, žiadne škvrny;

3. Vianočný strom svetlo výber LED dištančného konštantného napájacieho zdroja, návrh obvodu pre konštantnú prúdovú slučku, pracovný výkon je veľmi stabilný, aby sa zabezpečila normálna životnosť> 50 000 hodín;

4. Vianočný strom svetla farba konzistencia, farba červená, žltá, zelená, modrá, biela, teplá biela;

5. Vianočný strom ľahké inštalácie pohodlné a rýchle, po jednorazovej injekčnej hydroizolačnej úpravy, nepriepustnej triedy IP65, plastových dielov je inštalovaná pozícia karty, nepotrebujú žiadne doplnky, vianočný stromček s osvetlením môže byť inštalovaný priamo do otvoru slova a pevný ;

6. Vianočné stromčeky na spracovanie perforovaného vianočného stromčeka;

7. Vianočné stromčeky môžu byť farebné a farebné ovládače na dosiahnutie farebného skoku, gradientu, čiernobieleho, vianočného stromčeka s ľahkým plným farebným flutterom a ďalšími efektmi.