Metóda navíjania lampy vianočných stromčekov


Stále viac ľudí s Kristom nad Vianocami nemôže pomôcť, ale usporiadať vianočný strom, aby strávil nejaké mozgy. Vianočné stromčeky sú najdôležitejšou výzdobou, podiel vhodných zvinutých zavesených stromových zvonov môže urobiť dovolenku viac pohybujúcou sa lesklejšou. Ale počet vianočných stromčekov svieti na konci, ako si vybrať, ako to navíjanie?

1, prvý je vybrať vhodné miesto doma vybavenie vianočný stromček.

Môžete zatlačiť dvere z dverí a zistiť, kde prvé miesto často padá doma, kde je miesto zhromažďovania svetla, tentoraz môžeme dať vianočný stromček tam, ale vianočný stromček so svetlom, ako je okraj krbom alebo oknom Na okraji steny je tiež správne miesto.

2, vyberte vhodné svetlá vianočného stromčeka.

Dekorácia festivalu by mala odrážať vaše osobné preferencie. Ak sa vám páči tradičnejší štýl, rozhodnite sa použiť druh veľkých rôznych farieb žiaroviek; Vianočný stromček so svetlom, ak chcete ušetriť energiu na záchranu planéty, vyberte energeticky úsporný LED vianočný stromček.

3, koľko svetiel

Expert Tip: 7 stôp vysoký vianočný strom, aspoň použiť 500 malých svetiel; každý 1 stopový stôl zvýši hodnotu 100. Ak sa vám páči brilantnejší vzhľad, môžete použiť 150 žiaroviek na výšku. Samozrejme, šírka vianočného stromu by mala byť zahrnutá, tým väčší týždeň vianočný stromček, tým viac žiaroviek potrebných.

4, pripravené nástroje

Každý rok v Spojených štátoch, pretože výzdoba vianočného stromu zranila na tiesňové číslo viac ako 15.000, preto v dekorácii pred vianočným stromčekom nezabudnite pripraviť správny nástroj. Ako napríklad použitie elektrického rebríka, namiesto náhodného nájdenia stolice na podložku vysoko; Vianočný stromček s osvetlením pomocou štandardného kábla a predlžovacieho kábla; každý reťazec žiarovky vianočného stromu nemôže vyberať príliš veľa, asi 500 pre reťazec, ak budete potrebovať viac Rozdeliť sa na viac reťazcov sú pripojené k zástrčke.

5 sa vianočný strom rozsvieti spolu

Bude zabalený do vianočného stromčeka na prvý vianočný strom svetla do gule, vianočný strom s svetlom to znie trochu nadbytočné. V skutočnosti sa to dá vyhnúť pri výzdobe vianočných stromčekov medzi zamotanými, navyše je pohodlné vziať svetlá hodín hodín, ručné navíjanie, nie neporiadok, odvrátiť riziko vynechania ich vlastných.

6, metóda jednoduchého navíjania

Najprv otočte svetlá vianočného stromčeka, aby ste mohli byť intuitívne vidieť formovanie vzoru, od vrcholu stromu dole zdobiť.

Ak je vianočný strom v rohu, môžete z boku stromu zapojený na druhú stranu, vianočný strom s svetlom pozdĺž predok vianočného stromu bol zdobený dole môže byť.

Ak je vianočný strom umiestnený pred oknom, môžete prejsť okolo stromu o 360 stupňov pred a po tom, ako uvidíte svetlo.

Rovnako ako chic vertikálne čiary Je tiež veľmi jednoduché, Vianočný strom s svetlom, ale rozstup medzi riadkami pod väčší, aby zodpovedal tvaru stromu.

Chcete, aby sa svetlo trochu 3D zmysel, môžete zabaliť medzi vetvy stromov stromy svetla.

Stručne povedané, vaša slávnosť sa vám páči.

7, usporiadanie svetla pokročilých hrotov

a budú rôzne farby vianočného stromčeka osvetlené dohromady krásnejšie. Biele vianočné stromčeky a potom pridajte čiernobiele alebo viacfarebné vianočné stromčeky.

b, s nabíjateľným lampičkou LET, závesom a niektorými nechtami na výrobu rôznych tvarov umeleckých vianočných stromčekov. Najskôr odrezať háčik na vrchu vešiaka, potom ho otočiť do stromu, vianočný stromček s ľahkou hviezdou alebo iným tvarom s kliešťami a potom zabaliť svetlá vianočného stromčeka a nakoniec visieť na okraji regále alebo na okraji okna.

c, vianočné stromčeky svetla zabalené do stromu vonku. Najprv zabalené okolo kufra a potom zabalené smerom ku koncu vetvičky. Po noci môžete vidieť celý strom svieti ako rozprávkový efekt.

8, po sezóne vstup

Vo všeobecnosti pred vianočným dňom na vianočný stromček odstráňte tieto ozdobné svetlá. Ak chcete vyčistiť strom, keď strom zo spodnej časti stromu, pomaly otočiť vianočný strom svetla do lopty, a nakoniec môže byť rozumný spôsob, ako prijať v skrini budúci rok a potom použiť.