Svetlo vianočného stromu je dobrým miestom na vytvorenie teplého vianočného prostredia


Vianočné stromčeky a tvar stromu dômyselná kombinácia, je novým typom dekoratívneho osvetlenia krajiny. Vzhľadové modelovanie realistické, krásne, praktické. Je dobrým miestom na vytvorenie príjemnej atmosféry Vianoc.

Svetlo vianočného stromčeka je nový typ svetelnej simulácie krajiny. Vianočný stromček so svetlom Ochrana životného prostredia, dlhá životnosť, krásna. Listy stromov pre simulačný materiál, svetelný zdroj pre LED, výška je zvyčajne 2-7 metrov, široko používaný na námestí, nádvorí, voľný štvorec, lobby a iné miesta. Vianočný stromček so svetlom Jeho úsporné a odolné prvky prispievajú k nedostatku tradičných svetiel krajiny, sú to revolučné výrobky podobných svietidiel.

dva. analýza:

1. Cena stromového svetla je založená na výške lampy, priemere a počte listov (počet listov a počet častíc LED tej istej žiarovky) a farba žiarovky (farba červená, žltá , modrá, biela, zelená a ružová, vianočný stromček so svietiacou a žltou najnižšou cenou, za ktorou nasleduje modrá, biela, zelená a ružová najvyššia) na výpočet veľkosti stromového svetla na použitie prostredia podľa stromových svetiel a počet svetiel na návrh. Teraz používame výšku stromovej lampy je všeobecne vnútorné 70 cm-350 cm, vonkajšie 400 cm-700 cm, možno tiež prispôsobiť podľa aktuálnych potrieb miest.

2. Popis materiálu:

LED strom hlavný stonka pre oceľové rúrky, vetvy pre oceľové rúrky alebo oceľ, outsourcing simulačné kôry. Používajú sa na zabránenie vysokej teplote 60 stupňov / nízkej teplote -35 stupňov / UV / proti starnutiu šetrných k životnému prostrediu materiálov, listy pre pružný materiál proti starnutiu, zdroj svetla pre vianočné stromčeky sú vodotesné, nízkotlakové nízko- životnosť.

3. Napätie a úroveň ochrany vianočných stromčekov Popis:

Napätie 220 voltov, skutočné napätie stromového zdroja 12-54 voltov (zabudovaný transformátor), úspora energie, môže zaručiť používanie bezpečnosti. Osvetlenie vianočných stromčekov sa líši od ostatných produktov osvetlenia LED, vianočný stromček s nízkym napätím DC môže byť znížený vo vonkajšom prostredí kvôli počasiu spôsobenému poškodením a potom pridať svetlo do dvojitého tepelne zmršťovacieho ochranného potrubia, ktoré môže účinne zabrániť poškodeniu vetra a vody.

4. Pokyny pre inštaláciu a údržbu:

Na každej vetve sú osadené listy a diódy LED, na strane konštrukcie, pokiaľ je možné pripojiť samotný výrobok v súlade s pripojeným slotom, vianočný stromček s osvetlením a potom hlavný hriadeľ a príslušný konektor napájacieho kábla, silné a pohodlné , Údržba vianočných stromčekov ako ostatné krajinné osvetlenie jednoduché a pohodlné, stačí odstrániť svetelný reťazec, nainštalovať nový svetelný reťazec môže byť.