Vianočné stromčeky pridať sviatočnú náladuLampa vianočného stromu a strom tvar geniálna kombinácia, je nový druh dekorácia osvetlenie krajiny. Vzhľad tvar verné, krásne, praktické. je prvou voľbou pre mesto osvetlenie a nádvorí dekorácie.

Vianočný strom svetla sa používajú hlavne na dovolenku Vianoce, Halloween, nový rok, Valentín, party a svadobné a iné ideálne ozdoby môžu byť inštalované v vianočný stromček, obývacia izba, spálňa, chodba schodište, nádvoria, záhrady a akékoľvek miesto vás môžete myslieť, vianočný stromček s svetlo pridať sviatočnú atmosféru a romantickú náladu.

Viac a viac ľudí s vetrom Kristus Vianoce, nevyhnutne vyzdobiť stromček stáť mozog. Vianočný strom vianočné osvetlenie sú najzákladnejšie dekorácie, podiel prípadne vinutie visí vhodné vianočný strom vianočné stromčeky si festival viac pohyblivé a viac lesklé. Ale vianočný strom vianočné strom lampy presne tak, ako veľa, ako si vybrať ako to zabaliť?

1, prvá je si vybrať to správne miesto na zdobia vianočný stromček.

Môžete tlačiť dvere do dverí vidieť, kde prvého oka často padá doma, kde zhromaždili svetlo a tento čas môžeme umiestniť stromček tam, ale vianočný stromček so svetlom ako okraj okna stenu alebo krb , je na správnom mieste.

2, vyberte pravé vianočné stromčeky.

Dekorácie festival by mali odrážať vaše osobné preferencie. Ak dávate prednosť viac tradičného štýlu, vybrať žiarovka s širokú škálu farieb, vianočný stromček so svetlom a ak chcete uložiť energeticky úsporné planéty, vybrať úsporné LED vianočný strom lampy.

3, koľko svetla do budete potrebovať?

Expert TIP: 7-noha-vysoký vianočný stromček, aspoň 500 malé reflektory, každý 1 stôp vyššia ako 100. Ak máte radi jasnejšie vzhľad, môžete použiť 150 žiarovky za nohy vysoká. Samozrejme, vypočítať šírku vianočný stromček, vianočný stromček s svetlo väčší obvod stromček, žiarovka zároveň.

4, pripravte nástroje.

Každý rok v Spojených štátoch, počet ľudí, ktorí sú zranení pri výzdobe vianočného stromu je viac ako 15.000, takže nezabudnite pripraviť správne nástroje pred zdobenie vianočného stromčeka. Napríklad použiť rebrík elektrikár namiesto stolice povýšiť, vianočný stromček s svetlo používať štandardné drôt a viaczásuvkové; žiarovka na každý vianočný strom nemôže byť príliš veľa, asi 500 je reťazec, ak viac musieť rozdeliť do viacerých reťazcov na pripojenie do zásuvky.

5, vianočný strom sa rozsvieti pluku

Vianočný strom lampy, ktorý by bol zabalený okolo vianočného stromčeka bol najprv nastaviť v skupine, ktoré znelo nadbytočné. V skutočnosti, toto môže byť zamedzené dekorácie vianočné stromčeky splietaných dohromady, okrem toho aj jednoduché, aby sa vianočný strom lampa, jednou rukou vinutie, nie chaotický, vianočný stromček s svetlo riskovať riziko zakopnutia sami.

6, jednoduché navíjanie metóda

Po prvé, vianočný strom lampy moc, tak, aby včas vinutia môžete vizuálne vidieť vzor formácie, z vrcholu stromu zdobené nadol.

Ak stromček je umiestnená v rohu, môžete byť odtiahnutý z jednej strane stromu na druhú stranu, vianočný stromček so svetlom pozdĺž prednej stromček až na dno.

Ak stromček pred okno, môžete krútiť strom 360 stupňov a vidieť svetla a späť.

Ako elegantný zvislú čiaru? Aj veľmi jednoduché, len na čiaru pod rozstupy väčší, vianočný stromček s svetlo tak, aby zodpovedali tvaru stromu.

Aby svetlá trochu 3D, môžete zabaliť stromčeky medzi pobočkami.

Skrátka si vychutnať svoju dovolenku.

7, osvetlenie usporiadanie pokročilé tipy

A, je to krajšie zabaliť rôzne farby vianočné stromčeky spolu. Biele vianočné stromčeky sú hlavné, a potom pridajte jednofarebný alebo viacfarebný vianočné stromčeky.

B Použitie nabíjateľných nechať svetlá, drôtené závesy a nechty, aby rôzne tvary umenia vianočné stromčeky. Rez háčik nad vešiak twist do stromu, stromček so svetlom hviezdy alebo iný tvar s objímkou a potom otočte vianočný strom lampy a zavesiť na okraj police alebo okna.

C, zábal stromček svieti okolo vonku. Zabaliť kmeň prvýkrát, potom twist ku koncu pobočky. Po zotmení môžete vidieť celý strom zasvietila ako rozprávka efekt.

8, po sezóne prijímať

Zvyčajne pred Valentína, odstrániť tieto dekoratívne osvetlenie vianočného stromčeka. Upratať vianočné stromčeky z dolnej časti stromu Štart, pomaly dodýchava vianočný strom lampy do pluk, nakoniec môžu byť všetky racionálne v skrinke v budúcom roku používať.