Vianočný strom svetla Make Festival viac pohybujúce sa a jasnejšieStále viac a viac ľudí s vianočnými vianočnými vianočnými sviatkami, ktoré nevyhnutne zdobia vianočný strom, stáli mozog. Lampa vianočného stromčeka je najzákladnejšia dekorácia, podiel je vhodný, vinutie zavesené ladným vianočným stromčekovým lampičkám môže urobiť festival viac pohyblivým a lesklým.

1, prvý je vybrať správne miesto na ozdobenie vianočného stromčeka.

Môžete zatlačiť dvere dverami, aby ste videli, kde prvé oko často padá doma, kde sa zhromažďuje svetlo a tentoraz tu môžeme umiestniť vianočný stromček, ale Vianočný stromček so svetlom, ako okraj krbu alebo okná stena, je to správne miesto.

2, vyberte pravé vianočné stromčeky.

Dekorácia festivalu by mala odrážať vaše osobné preferencie. Ak dávate prednosť tradičnejšiemu štýlu, vyberte si žiarovku so širokou paletou farieb, vianočný stromček s osvetlením a ak chcete ušetriť energiu, vyberte lampu na vianočné stromčeky, ktorá šetrí energiu.

3, koľko svetiel potrebujete?

Expert TIP: Vianočný strom s výškou 7 stôp, minimálne 500 malých svetiel, každá 1 stopa viac ako 100. Ak máte radi lesklejšiu vzhľad, môžete použiť 150 žiaroviek na výšku. Samozrejme, aj na výpočet šírky vianočného stromu, čím väčší je obvod vianočného stromčeka, vianočný stromček s osvetlením, tým viac potrebuje žiarovka.

4, pripravte nástroje.

Každý rok v Spojených štátoch je počet ľudí, ktorí sú zranení pri výzdobe vianočného stromčeka, viac ako 15 000, takže si nezabudnite pripraviť správne nástroje pred zdobením vianočného stromčeka. Napríklad, použite elektrický rebrík namiesto stolicu, aby ste ho vyzdvihli, Vianočný stromček s osvetlením používa štandardný drôt a predĺženie sily; žiarovka na každom vianočnom strome nemôže byť príliš veľa, asi 500 je reťazec, ak je potrebné viac rozdeliť na viacero reťazcov na pripojenie ku konektoru.

5, vianočný strom rozsvieti pluk

Lampa vianočného stromčeka, ktorá by bola zabalená okolo vianočného stromčeka, bola najprv v skupine, ktorá znelo nadbytočné. V skutočnosti to možno vyhnúť v dekorácii vianočných stromčekov svetla zamotané spolu, navyše aj ľahko vziať lampu vianočného stromčeka, jedna ruka navíjanie, nie chaotický, vianočný strom s svetlom riskujúc nebezpečenstvo sepatia seba.

6, metóda jednoduchého navíjania

Po prvé, vianočný strom lampa moc, takže v čase navíjania môžete vizuálne vidieť vzor formácie, z vrcholu stromu zdobia nadol.

Ak je vianočný strom umiestnený v rohu, vianočný stromček s osvetlením môže byť vytiahnutý z jednej strany stromu na druhú stranu, pozdĺž prednej strany vianočného stromčeka na dne.

Ak je vianočný stromček pred oknom, môžete stočiť strom o 360 stupňov a vidieť svetlá tam a späť.

Ako chic vertikálna línia? Veľmi jednoduchá je len línia pod rozstupom, ktorá má byť väčšia, aby zodpovedala tvaru stromu.

Ak chcete svetlá trochu 3D, môžete obaľovať svetlá stromov medzi vetvy.

Jedným slovom sa teší vaša dovolenka.

7, vianočné stromy svietilo usporiadanie pokročilých tipov

A, je lepšie zabaliť rôzne farby svetla vianočného stromčeka dohromady. Biele vianočné stromčeky Svietia sú hlavné, vianočný strom s svetlom a potom pridajte čiernobiele alebo viacfarebné vianočné stromčeky.

B, používajte dobíjacie svetlá, drôtené závesy a nechty na rôzne tvary umeleckých vianočných stromčekov. Vystrihnite háčik nad vešiak a otočte ho do stromu, hviezdy alebo iného tvaru pomocou svorky, potom otočte lampu na vianočný stromček a zaveste ju na okraj regále alebo okna.

C, zabalte svetlá vianočného stromčeka vonku. Zaveďte najprv trup a potom ho otočte smerom ku koncu vetvy. Po západe slnka vianočný stromček s osvetlením môžete vidieť celý strom osvetlený ako rozprávkový efekt.

8, po sezóne dostať

Zvyčajne pred Valentínom, odstrániť tieto dekoratívne osvetlenie vianočného stromčeka. Vyčistite svetlá vianočného stromčeka zo spodnej časti stromového štartu a pomaly navíjajte lampu na vianočný stromček do pluku, vianočný stromček s osvetlením môže byť v budúcom roku racionálny v skrinke.