Vianočné stromčeky s vodotesnými prvkami

Vianočné stromčeky sa používajú hlavne na slávnostnú výzdobu a vianočnú výzdobu, majú vodotesné vlastnosti a môžu byť priamo do vody. Hlavné vlastnosti výrobku: vodotesnosť, ochrana životného prostredia, koniec teploty, malé množstvo elektriny na konci napätia, vianočný stromček s dlhou životnosťou svetla, široká škála aplikácií, ľahká šnúra a môže byť vtlačený do rozmanitosť modelovania svetelného reťazca a rôznych druhov náročných remesiel.

Vianočný stromček svetlo guľôčkové farby: červená, žltá, zelená, modrá, biela, teplá biela, fialová, ružová, RGB a farebná a farebné svetlá sú jasné, blikajúce zmeny, zvlnené zmeny, plynulé zmeny, zmeny blesku, zmeny, postupne temné zmeny, farebné a iné formy zmeny, veľmi krásne.

Vianočný strom svetlo séria: snehová vločka, päťčlenná hviezda typu, typ kvetu, diamantový typ, ryžové zrná typu, vianočný strom, guľatý typ a tak ďalej!

Vianočný strom osvetlenie vzdialenosť linky možno prispôsobiť podľa požiadaviek zákazníka, tradičná vzdialenosť linky: 3cm.5cm.6cm.10cm.15cm.20cm.30cm a ďalšie konvenčné svetlo z

Vianočný strom ľahká inštalácia ľahko použiteľný, stačí pripojiť zástrčku napájanie lampy okolo miesta, ktoré chcete, vybaviť chcete, aby sa tvar, vianočný strom s svetlom a potom ťahať napájanie, svetlo struna okamžite rozsvieti svetlo chcú efekt a môžu byť vodotesné, nízka spotreba energie, zelená a bez znečistenia a praktické, vnútorné a vonkajšie sú ľahké, nehrejú bez polievky, ruky môžu byť akýkoľvek dotyk, bezpečné a spoľahlivé, vianočný stromček s ľahkým jemným a vysokým stupňom prevádzky pohodlné rýchle a jednoduché, ľahko hrať Starostlivosť o staršie deti sú použiteľné, produkt ľudského dizajnu, takže ušetríte ťažkosti s použitím inštalácie problémov.

Vianočný strom svetla Vlastnosti: úspora energie, dlhá životnosť, farebné, modelovanie nádherné, rozmanité, ľahké a mäkké, bezpečné a spoľahlivé napájanie môže byť až desiatky výberu svetla režim môže byť monochromatické zmeny, rýchlosť jitter zmeny, farebné farby, farebný gradient Najväčšou výhodou je vodotesnosť IP65, vianočný stromček s ľahkým vnútorným a vonkajším sú k dispozícii, ako KTV, bar, projekt osvetlenia mesta, vianočné dekorácie, dekorácie na dovolenku.

Technické údaje:

Farba drôtu: meď, striebro, zlato, čierna, farba podľa požiadaviek hostí.

Modelovanie: semená, snehové vločky, v tvare srdca, päťčlenná hviezda, vianočný stromček, vianočný stromček S ľahkými osemhrannými kvetmi, lebkami. Podľa vašej požiadavky navrhnúť nové tvary.

Farba: červená, žltá, modrá, zelená, biela, teplá biela, ružová, fialová, farba, RGB.

Napätie: 3V / 4.5V / 6V / 12V / 24V, bezpečné a spoľahlivé napájanie môže byť nakonfigurované 2A, 2AA, 3AA, 4AA, 2CR2032 akumulátorová krabička, možno tiež konfigurovať 12V, vianočný stromček s ľahkou 24V a iné transformátory.