Vianočný strom ornamenty

Vianočný stromček je súčasťou vianočného oslavy so sviečkami a ozdobami, ktoré zdobia jedle alebo borovica. Moderný vianočný strom pochádza z Nemecka. Nemci usporiadali jedľový strom (strom Edenovej záhrady) doma 24. decembra Adam a Deň dňa a zavesili na ňom sušienky, ktoré symbolizovali svätyňu (značka kresťanského zmierenia). Moderné používanie všetkých druhov cookies namiesto svätého chleba, ale tiež často pridával symbol Kristových sviečok. Okrem toho má interiér aj vianočnú vežu, drevenú trojuholníkovú štruktúru, veľa malých mriežok umiestnených v kostole Krista, veža zdobená stále zelenými listami, sviečky vianočného stromu a hviezda. V 16. storočí boli vianočné veže a stromy Eden zlúčené do vianočných stromčekov

Teraz čoraz viac ľudí je Vianoce, veľa rodín rád má vianočné večere na Vianoce. Okrem jesť lepšie, ale aj robiť doma vyzdobiť atmosféru ah. Vianočný stromček je najzákladnejšia vianočná výzdoba, predchádzajúci vianočný stromček je veľmi veľký, ak nie dvor sa nezúčastňuje. Ale teraz je vianočný strom veľký, malý, komplexný a abstraktný. Dokonca aj keď nemáte žiadne sídlo, vianočný strom môžete tiež udržať vianočný strom doma.

odporučiť

Drevené vianočné ozdoby

Tento vianočný stromček je vyrobený z hrubého konopného lana, laserom vyrytý, jemný a krásny. Zvyčajne majú veľa ozdôb, ale väčšina z nich má monotónne vlastnosti, svetlé farby majú viac slávnostnej atmosféry. Ak máte nedostatok miesta, môžete ich tiež visieť na svojom väčšom vianočnom strome alebo na parapete, alebo na lane darčekovej schránky, aby ste dali priateľom a príbuzným, vianočný strom im dáva prekvapenie.

Niektorí ľudia tvrdia, že najpodstatnejšou vecou na svete je vianočný stromček, len raz za rok a suroviny nemožno degradovať. Ale v skutočnosti sa používajú vianočný stromček. Napríklad, tento vianočný strom tvar poznámky zložky. Okrem toho, že je možné umiestniť na pracovnú plochu, keď sa na nábytku, ale aj poznámka na vyššie uvedenej poznámke, zaznamená, aby sa zabránilo zabudnutým dôležitým udalostiam. A to je zabalené s kovovým drôtom pohľad, ale aj ľudia môžu vidieť vianočný strom môže byť veľmi jemné.

S drevom, niektoré jednoduché farby, niektoré jemné trochu sviežej farby, vianočný strom a niektoré sú veľké červené a zelené farebné festival, to je drevený strom je posledný z toho. Jasné farby nemôžu byť vyjadrené, dá sa povedať len to, že vysoká čistota Červená je červená, zelená je zelená. A uprostred niektorých dutých okrúhlych, každý vnútri sú drevené bábiky, čo snehuliak ah, Santa Claus ah Štyri rohy sú rovnaké, ako stará veža veže visí rovnakú vežu. Takže celý vianočný strom ihneď upokojuje.

Honeycomb papier kvetinové kvety vianočný stromček

Prvých pár drevín, drôt z vianočného stromčeka skončil, našli sme týchto chlapcov bez ohľadu na veľkosť, veľmi ťažké. Ak sa web musí zmeniť, nie je to veľmi výhodné. Našťastie je vianočný stromček s kvetmi. Princíp pôsobenia tohto vianočného stromu je tiež veľmi jednoduchý. Je použiť časť papiera lepiacu cestu spolu, po otvorení je voštinový tvar. A potom sa otočila, stala sa trojrozmerným kónickým vianočným stromom, nie je to pohodlné? A to je zvyčajne ľahké uložiť. Len ich nechajte hromadiť do listu na linke. Druhý rok môže byť tiež použitý, možno povedať, že najviac šetrné k životnému prostrediu a účinný vianočný strom to

Veľký vianočný stromček

Pre domácnosť nie je nedostatok miesta, len nedostatok atmosféry krajiny rodiny, získať veľký vianočný strom doma alebo veľmi dobre. Aj keď bez ohľadu na to, koľko vianočného stromu je možné urobiť, ale mnohé sú holé stromy, vyššie uvedené dekorácie, ale aj kúpiť ich vlastné. Koľko kúpiť, ako sa s problémom. Ak ste niekto, kto ich nechce zvážiť, potom je tento strom veľmi vhodný pre vás. Vianočný stromček Je zdobený rôznymi. Dostanete tovar, otvorte balík, stačí urobiť montáž a potom zavesiť dekorácie skvelých priateľov.

DIY vianočný stromček

Hoci to môže byť použité na získanie hotového výrobku, je veľmi pohodlné, ale chýba to skúsenosť zábavy. Ak nie je realistické nechať si vziať 6 metrov vysoký vianočný strom, urobíte si vianočný stromček ako vianočnú kartu? Kórejský strom je polotovar. Pravdepodobne je nakreslený obrys a tvar. Stačí ich vystrihnúť a zostaviť. Uprostred tohto vianočného stromčeka sú vrstvy snehu, pocit veľmi Meng, veľmi roztomilý.