Vianočný strom symbolizuje život

Vianočný stromček je vždyzelený a tento evergreen strom symbolizuje večný život, ktorý kresťania dal Kristovi. Špicaté stromy stromov ukazujú na nebi. Hviezdy tečkované na vrchole stromu predstavujú špeciálnu hviezdu, ktorá vedie múdryho k Betlehemovmu hľadaniu Ježiša. Svetlo hviezd znamená priniesť svet do svetla Ježiša Krista. Darček pod stromom predstavuje dar Boží prostredníctvom jediného syna sveta: nádej, láska, radosť a pokoj.

Vianočné stromčeky sú zvyčajne vyrobené z evergreen stromov, ako je céder, symbol života naveky.

Vianočný stromček je jedným z dôležitých prvkov Vianoc, moderný vianočný strom vznikol v Nemecku a neskôr postupne populárny vo svete ako vianočné oslavy v jednej z najslávnejších tradícií. Nasleduje štúdium kolekcie vianočného stromčeka Xiao Bian o štýle, dúfam, že vám pomôžem.

1, tento vianočný stromček je veľmi krásny. Kufor sa omotal okolo veľa farebných malých lampášov, ako malá hviezda, v zelených listoch medzi šumivými. Vianočný strom Vetvy sú zavesené rôznymi dekoráciami.

2, vzdialenosť, vianočný strom ako zelená koruna. Dôležité je, že hlavný strom vianočného stromčeka je veľmi hrubý, a dvaja ľudia sa môžu držať. Jeho kmeň je navíjajúci sa, vianočný stromček ako početné pytóny okolo. Strom zachytil množstvo jaziev, ako zranený veterán.

3, moja rodina má vianočné stromčeky, tmavo zelené listy visiace na veľa malých ozdôb. K dispozícii je Santa Claus, malá panva Ling, malá guľa a nádherná darčeková krabička a tak ďalej. Z vianočného stromčeka visí veľa farebných svietidiel. Keď zapína napájanie ako veľa farebných hviezd za okamih.

4, moja matka a ja sme prvýkrát vybrali vianočný strom, je to vyššie ako ja! Potom sme začali starostlivo vyberať jemný malý prívesok na ozdobenie vianočného stromčeka. Vybrala som si krásnu veľkú päťčlennú hviezdu, vonkajšia je strieborná, ktorá je ružová, uprostred zlatého vyšívaného anglickým "Veselé Vianoce", vyzerá ako lesk; Vybral som si zlaté deti Circle, má niekoľko kúskov pod zelenými listami, zelené listy uprostred dvoch lesklých červených plodov a krásne červené kvety. Matka vybrala banda jasne červených hrozna, nad žltom luku, vianočný stromček jasné hrozno môže odrážať moju matku a ja sa usmieva. Taktiež sme si vybrali krásny vianočný snehuliak, červený ventilátor, tri biele peny snehu a škatuľu farebných blikajúcich svetiel.

5, široká škála vianočných stromčekov, prírodné borovice a cyprusy, umelý vianočný strom a biele vianočný stromček. Každý vianočný stromček je pokrytý radom ornamentov, ale vrchol každého stromu musí mať veľkú hviezdu, symbol troch bratov, ktorí sledujú hviezdu a nájdu Ježiša, vianočný strom a len rodina rodiny môže dať túto nádej Star visieť na.

6, listy vianočného stromčeka sú zelené po celý rok, sú svetlozelené a tmavozelené. Dlhé listy sú okrúhle a potom rastú hroty. Nakoniec listy rastú šesť rohov, tmavo zelené a zelené. Listy sa dotýkali ruky, ako tygrové pazúry. Tak to ľudia nazývajú "strom tigra".