Vianočný stromček symbolizuje Life Recovery

Vianočné stromčeky sú jednou z najslávnejších tradícií vianočných osláv. Zvyčajne ľudia dať ihličnatý strom ako strom borovica, do domu, alebo vonku okolo Vianoc a ozdobíme vianočné osvetlenie a farebné dekorácie. A anjel alebo hviezdu na vrchole stromu. Ihličnatý strom zdobené sviečky a ozdoby, ako súčasť osláv Vianoc. Moderné vianočného stromčeka vznikla v Nemecku. Nemci zdobia fir tree (strom Eden) doma 24. decembra každého roka, Adama a Evy, a zavesiť palacinky na vrchole, vianočný stromček, symbolizujúca svätého chleba (značka Christian zmierenia). V modernej dobe, použitie rôznych cookies namiesto svätého chleba, často sprevádzané symbolom Krista sviečky. Navyše interiér je tiež vybavený vianočné tower, je drevená trojuholníkovú štruktúru, mnoho malých police umiestnené na sochu Krista, vianočný strom tower zdobené evergreen zeleň, sviečky a hviezda. Od šestnásteho storočia, veža Vianoce a rajskej pretavila do vianočné stromčeky.

Tento zvyk bol populárny medzi veriacimi v nemeckej evanjelickej cirkvi v storočí, ale to nebolo až do 19.storočia, že krajina sa stala populárnou, stále hlboko zakorenené nemeckej tradície. Na začiatku 19.storočia, stromček sa šírila do Anglicka a manžel kráľovnej Viktórie a nemecké knieža Albert boli popularizoval v polovici 19.storočia. Viktoriánskej vianočné stromčeky sú zdobené sviečky, vianočný strom cukríky a rozmanité pečivo a sú zavesené na konáre s stuhy a papierové reťaze. Začiatkom 17.storočia, stromček bol donesený k Severnej Amerike nemeckých osadníkov a bol populárny v 19.storočia. V Rakúsku, Švajčiarsku, Poľsku a Holandsku sú tiež veľmi populárne. V Číne a Japonsku, vianočný strom bol zavedený americký misionárov vo 19 a 20 storočia, vianočný stromček zdobený farebnými kvetmi.

Vianočný stromček histórie

Ako vianočné pôvod v pohanských zvykov, vianočných stromčekov v dávnej minulosti aj stane bežným javom v mnohých kultúrach v zime. Vianočné stromčeky sú spravidla interpretované ako vianočné stromčeky. Staroveké pohanské nároky boli zachované v kresťanstve, vianočný stromček a vždyzelené stromy symbolizujú oslava života revival.

Rímskej ríše obdobia, starobylé rímske mozaiky (prítomné Tunisko), zobrazujúce mýtus triumfálne z Indie grécky boh vína a mužskej plodnosti, Dionýza (Dionysus, moderné učenci myslí, že je Boh reinkarnácia) drží vetva ihličnatý strom. Kresťanské proces môže byť potvrdená aj v sen o kríži starovekej anglickej poézie (sen Rood), v ktorej strom je nástroj mučenia Ježišovho mučenia. Vianočný stromček báseň tiež cituje identifikácia dobrého a zlého stromy, zaznamenaný v Genesis.

Moderných colných priamo súčasň pohanských zvykov. Najstaršie dokumenty možno vysledovať späť do Nemecka storočí; Ingeborg Weber-keller, profesor európskeho antropológie Marburg, identifikované 1570 Brémy Industry Association Výročná brožúra ako používať studenú tričko plus jablká, orechy, dátumy, kokos, vianočný strom sušienky a papierové kvety sú zariadené v cechu domy poteší deti členov združenia priemyslu, ktorí zbierajú sladkosti na Vianoce. Ďalší odkaz je z Bazileja, vianočný stromček, kde na mieru učeň vykonáva strom ozdobený jablkami a syrom blízko mesta v 1597.

Ozdoby na vianočný stromček sa zdajú byť podobné po celom svete. Pretože Vianoce sú v zime, stromček sa používa v vždyzelené stromy. To je väčšinou štyri alebo päť-noha-vysoký malé palmy alebo malý borovica, vysadené v veľkého kvetináča, pokryté farebnými malé sviečky alebo žiarovky, vianočný stromček a rôzne ozdoby a stuhy, rovnako ako detské hračky a dary od svojich rodiny. Po zdobenie, ju v rohu obývačky. Ak je umiestnený v kostole, auditorium alebo na verejnom priestranstve, stromček je relatívne vysoký, vianočný stromček a strom môže byť umiestnená pod dar.

Podľa vianočné colné záznamy, prvý vianočný stromček je malá Palma na krajnici biele studené city. Na prvú noc narodenia Ježiša, Panny Márie a svätého Jozefa, keď išli do bielej studenej city, boli veľmi unavení, Panny Márie bol odpočinok pod tým stromom na chvíľu a málo palmy, ako jeden favorizoval rozložila svoje konáre a dal panenský za studena vietor. Uprostred noci, vianočný strom Ježiš Kristus narodil. V tejto dobe, obzvlášť jasné hviezda sa objavila na oblohe, vyžarujúcich nádherné svetlo priamo do malých palm tree hlavy, krúžil do krásnej clony. Odvtedy malých paliem v Vianoce, zaberá miesto slávnej pozície. Pokiaľ ide o stromček byť populárny po celom svete, to je len 19.storočia. V stredoveku, Nemecko je populárny náboženské drámy, v záhrade Eden, potom Boh stvoril Adama a Evu zradený Boh, hrať s palmy je pokrytá apple, predstavujúce "Strom života" alebo "poznať dobro a zlo strom." Neskôr, "Strom života" v veriacich je hra bola presunutá domov, symbolizujúca príchodom Spasiteľa. Tento symbolický vývoj v 15.storočí, zdobenie stromčeka, stala zvykom.