Fiber-optic stromček patrí do rodinného života dekorácie pole

Fiber stromček voda je simulácia vianočné stromčeky, väčšinou pomocou plastov, tenký film farebný papier a malé lucerny zloženie.

Fiber stromček voda patrí do oblasti rodinného života dekorácie. Pozostáva z plášťa, zdroj svetla, páse a optickým lúčom polohovacie zariadenie pozostávajúce z farebného pásu nachádza medzi zdrojom svetla a zväzok vlákien a môžu bežať nepretržite pod malým transmisného mechanizmu; Fiber Optic stromček povrchu stuha je rozdelená na dve alebo viacero regiónov, a rôznych regiónov sú tvorené rôzne farebné kombinácie, každý región má svoje vlastné právo na zmenu farby. Svetlo cez páse, Fiber Optic vianočný strom cez vlákno zväzku v polohovacie puzdro pozdĺž rôzne cesty na konci fiber optic drôtu. Zodpovedajúce zväzok optických vlákien z rovnakej oblasti na páse vyžaruje svetlo rovnakej farby v rovnakom čase a zodpovedajúce zväzok optických vlákien v susednom regióne vydáva rôzne farby v rovnakom čase.

Úžitkového vzoru sa usiluje poskytnúť svetlovodom vianočný stromček nové štruktúry a nadradený simulované vianočný stromček.

Fiber vianočný strom sa skladá z mnohých pobočiek, využívať každej pobočke viacerých pobočiek s množstvom lístia, tyčinkou stromu a kvetináča pre stanovenie strom tyč, ktorá sa vyznačuje tým, že každá vetva viacerých pobočiek sa skladá z banda mu vedľajších optické vlákna a aspoň jednu podpornú tyč. ; Fiber Optic vianočný strom každý optických vlákien vo zväzku viaceré optické vlákna je ďalej zušľachtená listu na pobočky; Strom tyč je zložená z optických vlákien obsahujúce mno stvo pobočiek, Fiber Optic vianočný stromček wherein aspoň jeden podporné hlavné prút je súčasťou, a farby nastaviteľná elektrický svetelný zdroj je usporiadaná pod strom palicu a umiestnený v kvetináča. Kúsok pevnej usporiadané na pobočky a periférne strom rod.

Fiber-optic stromček vody pretože vetiev a kmeňa stromu sú vyrobené z optických vlákien, a každý z jeho optických vlákien a kúsok listu lepenie pod strom tyč s farbou nastaviteľné elektrické svetlo, takže každý optickým pôsobením elektrického svetlo zdroja v jeho priľnavosť listy hlavy vypúšťať farebný bod svetla, takže úžitkového vzoru je nielen nové štruktúry, a čerstvé.

Pozostáva z viacerých pobočiek, určitý počet listov, tyčinkou stromu a kvetináča, používané na pripevnenie strom Poliaci. Jednotlivých odvetví vo viacerých koreňový stonky sa skladá z zväzok viacnásobné optické vlákna a aspoň jednu podpornú tyč a každé optické vlákno vo viacerých optické vlákna je ďalej zušľachtená listu na pobočke. ; Rod stromov je tvorená svetlovodom fázy pozostávajúce z mno stvo pobočiek, Fiber Optic vianočný stromček wherein aspoň jeden podporné hlavné prút je súčasťou, a farba laditeľné svetelného zdroja je usporiadané pod strom palicu a umiestnený v kvetináča. Úžitkového vzoru je vhodná pre vianočné ozdoby alebo darčeky.