Vianočné stromy s optickými vláknami sú vysoko okrasné

Vibračná optika Vianočný stromček variabilný nosič svetla patrí do oblasti dekorácie rodinného života. Skladá sa z plášťa, svetelného zdroja, pásky a zariadenia na polohovanie lúčov optických vlákien, ktoré sa skladajú z farebného pásma umiestneného medzi svetelným zdrojom a zväzok vlákien, vianočný stromček z optických vlákien a môže byť nepretržite prevádzkovaný pod malým prevodovým mechanizmom; Plošný pás je rozdelený na dve alebo viac oblastí, vianočný stromček s optickými vláknami a rôzne oblasti sú tvorené rôznymi farebnými kombináciami, každá oblasť má vlastné právo zmeny farby. Svetlo cez pásik cez zväzok vlákien v polohovacom puzdre pozdĺž rôznych dráh až ku koncu vláknového optického drôtu. Zodpovedajúci zväzok optických vlákien tej istej oblasti na páse emituje svetlo tej istej farby súčasne a príslušný zväzok optických vlákien v susednom regióne emituje súčasne inú farbu.

Vláknový proces výroby vlákien. Fibre optické vlákna sú rovnomerne usporiadané v rovine alebo valec s obojstrannými alebo inými lepidlami a lístie navzájom prilepené Vianočný strom z optických vlákien, uhol medzi vláknom a obojstranným lepidlom medzi 40 ° - 85 °, zatiaľ čo smer Vlákna a smer usporiadania listov sú podobné. Prilepené vlákna a listy sú rovnomerne navinuté na vetvách, Vianočný strom z optických vlákien a vlákna sú rovnomerne rozložené na vetvách a svetelné body sú umiestnené v hornej časti listov. Vianočný stromček s optickými vláknami, ktorý je vyrobený spôsobom podľa vynálezu, je rovnomerne rozložený na svetelný bod vláknového optického vlákna, ktoré vyžaruje oslňujúce svetlo a je vysoko ornamentálne.

Optický vianočný stromček s vysokou bezpečnosťou, sily, farebnou rozmanitosťou charakteristík, má základňu v umývadle, požiarny dobytok, farebné svetlá, farebné panvy atď., Je to vianočný stromček na vianočnom strome s využitím optického vlákna Stratiť charakteristiky strateného, pomocou vianočného stromu na spodnej nádrži inštalovaný farebný svetelný zdroj, zastrelený v farebnej žiarovke nad farebným nádržou, prenáša na koniec optického vlákna a tak osvetľuje vianočný stromček Fiber Optic Christmas Tree, pretože farebná panvica je Otáčanie tak, že optické vlákno vianočného stromu odhaľuje rôzne farby svetla, tvorí oslnivú farbu vianočného stromčeka.