Na vianočný strom zdobenie kroky


Na vianočný stromček je použitie PE materiálu na vianočné listy, vernosť a tlak, ako obyčajný PVCpe vianočný strom je lepšie, s PE listy produkoval stromy bližšie k stromu, obľúbený spotrebiteľ, Vianoce umiestnené v domácnosti alebo firemné dekorácie dverí, To je viac stupňa.

Na vianočný stromček

Vysoká: 2,1 m (možnosť prispôsobenia)

Materiál: PVC list

Stôp nohy: železné nohy

Dekorácie: Žiadne

Osvetlenie: (voliteľné svetlo alebo LED diódy)

Ihneď na Vianoce, a teraz na ceste už vidieť veľa podnikov boli vyzdobené pe vianočný strom umiestnené, červené a zelené, lesklé veľmi pekné, na vianočný stromček nie je malým symbolom Vianoc, že Vianočný stromček Dekorácie, ktoré? Ako zdobiť na vianočný stromček? Sledujte Xiaobian pochopiť ďalšie:

Vianoce je teraz v Číne je tiež veľmi populárne festivaly, PE vianočný stromček každý deň veľa obchodných obchodov budú vyzdobené na vianočný strom používa na vypustenie atmosféry, a to pe strom kvôli dekorácii rôznych materiálov, efekt je iný , Ale celkom dekoratívne kroky alebo takmer Poďme vidieť, ako vyzdobiť na vianočný stromček

Dekorácia na vianočný stromček Prvý krok: najprv na vianočný strom stent von fixovať listy v podpornom ráme, dokončenie každej vrstve na vianočné listy, tak, aby listov expanzia. PE vianočný stromček Dekorovaný stromček Druhý krok: vetvy a listy na vianočnom stromčeku, to nie je obmedzené, ako inštalované, podľa ich preferencie usporiadanie, bežne používaný spôsob pre horný a spodný kríž, a potom jeden po druhom zhromaždení Z pobočiek, opatrný nie príliš čistý, držte trochu prirodzeného držania stromu. PE vianočný stromček Dekorovaný na vianočný stromček Tretí krok: ďalší môže začať usporiadať vianočné osvetlenie, priemerné usporiadanie osvetlenia je bodom. Môže byť vrúbkovaný okolo stromu stromu alebo navíjanie hore a dole. Nakoniec starostlivo vybrané šperky visiace na strome. Aby sa zabránilo tomu, že obraz je príliš komplikovaný, odporúčame, aby ste si nevybrali príliš veľa druhov šperkov, mohli si zvoliť rovnakú farbu tovaru, zdobené pe stromom budú mať nečakané výsledky.

Xiaobian pripomenutie: v usporiadaní vianočných svetiel, nevkladajte príliš veľa strún, je najlepšie, aby neprekročili 300W svetla, to znamená, že svietidlá 100W neblokujú 3 struny; 50 & # W svetla nie sú zapojené 6 strún, aby sa nespáliť žiarovky. Okrem dekorácie vianočné osvetlenie, PE vianočný strom by ste mali najprv otestovať svetlo reťazec je normálne, a potom usporiadané; A diamantové struna, ľahko zavesiť spôsobené zlyhanie žiarovky nesvieti, rozloženie by malo venovať osobitnú pozornosť. Dekorácia vianočného stromu je dokončená po tom, čo sme navrhli, že jemne potriasame šperky, aby sme videli, že boli pevne zdobené v strome.

Vianočný stromček je hlavným ozdobou vianočných stromov, tak dlho, kým vianočný strom vyzdobený dobrou vianočnou atmosférou vyšiel na ozdoby na vianočný stromček a veľa, Vianočný strom PE, konkrétne čo, ako na to vyzdobiť vianočný stromček Xiaobian vám tu Predstaviť tu, a teraz sa ponáhľame, aby sme to vyskúšali.