Borovica je stále zelená

Pine Tree Symbolický význam vianočného stromu Pretože borovica je stále zelená, tento evergreen strom symbolizuje večný život kresťanov, ktorí majú vieru v Krista. Špicaté stromy stromov ukazujú na nebi. Hviezdy na vrchu stromu predstavujú špeciálnu hviezdu, ktorá vedie múdryho k Betlehemovmu hľadaniu Ježiša. Svetlo hviezd znamená Kristov Pána, ktorý prináša svetlo sveta. Pine Christmas Tree Darček pod stromom predstavuje Boží jediný syn pre neho.

Pretože borovica je vždyzelená, tento evergreen strom symbolizuje večný život, ktorý kresťania dal Kristovi. Špicaté stromy stromov ukazujú na nebi. Hviezdy na vrchu stromu predstavujú špeciálnu hviezdu, ktorá vedie múdryho k Betlehemovmu hľadaniu Ježiša. Svetlo hviezd znamená Kristov Pána, ktorý prináša svetlo sveta. Darček pod stromom predstavuje dar Boží prostredníctvom jediného syna sveta: nádej, láska, radosť a pokoj.

Borovicový strom výber borovice dôvodov: pretože vianoce je v zime, Pine vianočný strom tak vianočný strom používa borovice sú evergreen stromy. Pretože borovica je vždyzelená, tento evergreen strom symbolizuje večný život, ktorý kresťania dal Kristovi.

Vianoce vyzdobiť borovicový strom dôvodov:

Podľa záznamov vianočného zvyku je prvým borovicovým stromom malá palma na bielej strane mesta. V prvej noci zrodenia Ježiša, Panny Márie a svätého Pine vianočný stromček Joseph šiel do chladného mesta, veľmi unavený, Panna na palube ležala na chvíľu, malá palma, ako keby bola obľúbená Cesta k začať svoje vetvy, Panne Márii, aby odolať chladnému vetru vietor V polovici noci sa narodil Ježiš Kristus. V tejto dobe sa obloha objavila mimoriadne jasné hviezdy, vydala nádherné svetlo, Pine Christmas Tree priamo zasiahla malú palmovú hlavu, krúžila do krásnej clony. Od tej doby, malý hnedý strom na Vianoce, to predstavovalo slávnu pozíciu.

Stredovek, populárna náboženská dráma v Nemecku, v hre Eden, po stvorení Boha, Adam Eve zradil Boha, keď hra s pokrytými jabloňovými palmami reprezentujúc "strom života" alebo "Poznaj dobré a zlé strom ". Neskôr sa list života v "stromu života" presťahoval do domu, Pine Christmas Tree symbolom príchodu zachráncu. S rozvojom tohto symbolu, do 15. storočia zdobené borovice, sa stalo zvykom.

Stromy z borovice ukazujú na nebeské kráľovstvo. Hviezdy na vrchu stromu predstavujú špeciálnu hviezdu, ktorá vedie múdryho k Betlehemovmu hľadaniu Ježiša. Svetlo hviezd znamená Kristov Pána, ktorý prináša svetlo sveta. Darček pod stromom predstavuje dar Boží prostredníctvom jediného syna sveta: nádej, láska, radosť a pokoj. Takže keď vianočný ľudia zdobia borovíc.

Legenda o pôvode stromu borovíc: Hovorí sa, že poľnohospodár dostal hladné a hladné dieťa v zasneženej vianočnej večeri, kde jedol bohatú vianočnú večeru. Borovicový vianočný strom Na zemi a požehnaný, povedal: "Každý rok je dar plný pobočiek, opúšťajúci túto krásnu jedľovú dedinu, splácajte svoju láskavosť." Dieťa odišlo, farmár zistil, že stromové vetvy sa zmenili na malý strom, pochopil len ich príjem. Originál je posol Boží. Tento príbeh sa stáva zdrojom borovíc. Neskoršie historické dáta sú odvodené, okolo 200 rokov v roku, začali používať pobočky ako ozdoby ako spôsob, ako osláviť Vianoce.

Stále zelený strom s jedľovými stromami alebo borovicami vyrobené zo sviečok a ozdôb ako súčasť vianočných slávností. Moderný borovica pochádza z Nemecka. 24. decembra si Nemci zjedli jedľa strom (strom Edenovej záhrady) doma a položili na ňu sušienky, symbolizujúce svätyňu (znamenie kresťanského zmierenia). Moderné použitie všetkých druhov cookies namiesto svätých cookies, borovicového vianočného stromu, ale často tiež pridávajú symbol Kristových sviečok. Okrem toho interiér tiež má vianočnú vežu, drevenú trojuholníkovú štruktúru, veľa malých mriežok umiestnených v Kristovej soške, veže zdobené vždyzelenými vetvami a listami, sviečkami a hviezdou. Pine Christmas Tree V 16. storočí boli vianočné veže a stromy Eden zlúčené do borovíc pre strom.

Borovice na výzdobe stromu, svet sa zdajú byť rovnaké. Borovice sa používajú v stálezelených stromoch, väčšinou vo výške 4 alebo 5 stôp vysokých paliem alebo malých borovicových stromoch, zasadených vo veľkom kvetináči vnútri, strom je plný farebných malých sviečok alebo malých svetiel, vianočný strom borovica a potom zavesiť všetky druhy Rôzne dekorácie a stuhy, rovnako ako detské hračky a rodinné darčeky. Po zdobení je dobré, na rohu obývacej izby. Ak je umiestnený v kostole, v sále, alebo na verejných miestach, borovice sú pomerne vysoké, ale strom môže byť tiež umiestnený pod darom.