Borovice sú vyššie


Borovice sú vždyzelené stromy ako súčasť vianočné oslavy. Pretože pines sú ihličnatý strom, ihličnatý strom symbolizuje večný život, že kresťania dali ku Kristovi. Špicaté treetops bod do neba. Hviezdami posiaty na vrchole stromu predstavujú špeciálne star, ktorý sprevádza múdry muž betlehem je hľadať Ježiša. Svetlo hviezd znamená, aby svet na svetlo Ježiša Krista. Darček pod stromček predstavuje Boží dar prostredníctvom jediného syna sveta: nádej, lásku, radosť a pokoj.

Borovica strom strom výber borovica dôvodov: pretože Vianoce sú v zime, takže borovice sú využívané vždyzelené stromy. Pretože pines sú ihličnatý strom, ihličnatý strom symbolizuje večný život, že kresťania dali ku Kristovi.

Vianočné zdobiť borovica strom strom dôvodov:

Podľa záznamov vlastné vianočné, prvý borovica je malá Palma na krajnici biele mesto. Na prvú noc narodenia Ježiša, Panny Márie a svätého Jozefa šiel do studenej city, veľmi unavený, Panny padol na strome na chvíľu, že malé palmu, vianočný strom borovica, akoby favorizoval vyzerá, rozložila svoje konáre , k Panne Márii vydržať fúka studený vietor. Uprostred noci sa Ježiš Kristus narodil. V tejto dobe, obloha sa objavil mimoriadne jasných hviezd, vydané nádherné svetlo, priamo zasiahnuť malé palm tree hlavu, krúžil do krásnej clony. Od doby, malé hnedé strom v Vianoce, predstavovali slávnu pozícia.

Stredoveku, populárne nábožnej drámy v Nemecku, v hre Eden, po vzniku Boha, Adam Eva zradený Boh keď hrať s zahrnuté s apple palmy, čo predstavuje "strom života" alebo "Vedieť dobrý a zlý strom". Neskôr, list život "strom života" presťahoval domov, symbolom príchodu Spasiteľa. S rozvojom tohto symbolu do pätnásteho storočia, zdobené borovice, stalo zvykom.

Strom borovice poukázal na nebeské kráľovstvo. Hviezdami posiaty na vrchole stromu predstavujú špeciálne star, ktorý sprevádza múdry muž betlehem je hľadať Ježiša. Borovicový vianočný strom svetla hviezd znamená, aby svet na svetlo Ježiša Krista. Darček pod stromček predstavuje Boží dar prostredníctvom jediného syna sveta: nádej, lásku, radosť a pokoj. Takže keď Vianoce ľudia zdobia borovíc.

Legenda o pôvode strom borovice: hovorí sa, že poľnohospodár dostal hlad a hladné dieťa zasnežené vianočné noci, kde mal výdatnej Vianočnú večeru a dieťa mal rozlúčka jedľa na zemi a požehnal povedal : "Nový rok, dar pobočiek opustiť tento krásny Sugimura vrátiť láskavosť." Dieťa odišiel, sa poľnohospodári zistili, že strom vetvy vlastne premenil malý strom, borovicový vianočný stromček on len pochopiť ich príjem originál je posol Boží. Tento príbeh sa stáva zdrojom borovicu. Neskôr historické údaje odvodzujú, asi 200 rokov v roku začal používať pobočiek ako ozdoby, ako spôsob, ako osláviť Vianoce.

Ihličnatý strom, jedľa alebo pines rozriedi sviečky a ozdoby ako súčasť vianočné oslavy. Moderné borovicu vznikol v Nemecku. 24. decembra každý rok, Nemci doma vytvorené fir tree (strom v záhrade Eden) a dať sušienky, symbolizujúca sanctuary (mark kresťanskej zmierenia). Moderné použiť všetky druhy cookies namiesto Svätý cookies, borovicový vianočný stromček, ale tiež často pridať symbol Krista sviečok. Okrem toho má interiér vianočné veže, štruktúrou drevený trojuholník, existuje veľa malých mriežky umiestniť sochu Krista, veža zdobené evergreen konáre a listy, sviečky a hviezda. Od šestnásteho storočia, vianočné veže a Eden stromy boli zlúčené do borovíc na strom.

Borovice na dekorácia strom, svet sa zdá byť podobné. Borovíc sa používajú v vždyzelené stromy, väčšinou štyri alebo päť metrov vysoké malé palmy alebo malé borovíc, vysadené vo veľkom kvetináč vnútri, strom je plný farebné sviečky alebo malé svetlo, a potom zavesiť všetkých druhov A rôzne ozdoby a stuhy , ako aj detské hračky a rodiny dary. Po výzdoba je dobrá, na rohu obývačky. Borovicový vianočný stromček Ak je umiestnený v kostole, auditorium alebo verejných miestach, borovíc sú pomerne vysoké, ale strom môže byť umiestnená pod dar.