PVC vianočný strom s nehorľavýmPVC pre amorfnú štruktúru bieleho prášku, stupeň vetvenia je pomerne malý, relatívna hustota 1,4 alebo tak, teplota skleného prechodu 77 ~ 90 ℃, 170 ℃ alebo tak začala rozbíjať [1], stabilitu Svetlo a teplo chudobné, nad 100 ℃ alebo po dlhšom vystavení slnku sa bude rozkladať a produkovať chlorovodík a ďalší automatický katalytický rozklad, spôsobujúci zmenu farby, fyzikálne a mechanické vlastnosti rýchlo klesajú, v praktických aplikáciách sa musí pridať stabilizátor na zlepšenie Stabilita tepla a svetla.

Priemyselná výroba molekulovej hmotnosti PVC je vo všeobecnosti v rozmedzí od 50 000 do 110 000, s veľkou polydisperzitou, molekulová hmotnosť sa zvyšuje s redukciou polymerizačnej teploty; Žiadny fixný bod topenia, 80 ~ 85 ℃ začal zmäkčovať, 130 ℃ do viskózneho stavu, 160 ~ 180 ℃ začal meniť viskózny tok; Majú dobré mechanické vlastnosti, pevnosť v ťahu približne 60 MPa, nárazovú pevnosť 5 ~ 10 kJ / m2; Vynikajúce dielektrické vlastnosti.

PVC bola najväčšou svetovou produkciou plastových vianočných stromčekov, aplikácia je veľmi rozsiahla. V stavebných materiáloch sa široko používajú priemyselné výrobky, denné potreby, podlahová koža, dlažba, umelej kože, potrubia, drôty a káble, baliaca fólia, fľaše, penové materiály, tesniace materiály, vlákna atď.

PVC je polyvinylchlorid, v angličtine označovaný ako PVC (polyvinylchlorid), monomér vinylchloridu (vinylchloridemonomer, označovaný ako VCM) v peroxide, azozlúčeninách a iných iniciátoroch; Vianočný strom PVC alebo vo svetle, teplo Polymerizované polymerizáciou polymerizácie voľných radikálov. Vinylchloridový homopolymér a kopolymér vinylchloridu súhrnne označované ako vinylchloridová živica. Materiál je nekryštalický materiál. PVC materiály v skutočnom použití často pridávaných stabilizátorov, mazadiel, pomocných prostriedkov na spracovanie, farbív, nárazových činidiel a ďalších prísad. S nehorľavosťou, vysokou pevnosťou, odolnosťou voči vetru PVC PVC a vynikajúcou geometrickou stabilitou. PVC má silnú odolnosť voči oxidantom, redukčným činidlám a silným kyselinám. Avšak môže to byť silne oxidovaná kyselina, ako je koncentrovaná kyselina sírová, koncentrovaná kyselina koroze v koroze a nevzťahuje sa na aromatické uhľovodíky, chlórované uhľovodíky v kontakte s príležitosťou

PVC vianočný stromček je základnou položkou pre americké rodinné Vianoce, pre nich nie je PVC vianočný stromček Vianoce sa nenazývajú Vianoce. V Číne, pred Vianocami, PVC Vianočný strom mnoho ľudí musí pripraviť PVC vianočný strom položky, chcú pôvodné PVC vianočný strom ísť do lesa vidieť strom, ale môžete tiež použiť umelý PVC vianočný strom otvoriť, spoločné Umelý PVC vianočný strom, je vyrobený z PVC materiálu perie listom zabalený kovový stent vyrobený z menšieho umelého PVC vianočný stromček niektoré budú pripevnené drevom odrezaným od základne. Veľkosť od 5 cm vysoko umiestnená na stole ozdôb, na 200 cm veľký usporiadanie stromu. V posledných rokoch, viac populárne "vláknový optický PVC vianočný strom", ak bude napájanie spojené s iným odtieňom.

Ak zdobíte 6-stopový vianočný strom PVC, vianočný stromček PVC budete potrebovať asi šesť svetelných šnúr, z ktorých každý má 100 svetiel, každé svetlo od koreňa vetvičky až po vrchol, potom sa otočte a obklopte vetvy, To pevné. Ale aj na strome visieť niektoré jablká, borovicové šišky, väzba červený hodvábny festival, oddelenie farebných cukríkov, sladké marhule, sú krásne dieťa a iné hračky, rovnako ako malá darčeková krabička. Priemerné usporiadanie osvetlenia je bodom, ktorý sa dá vrstviť okolo vianočného stromčeka z PVC, alebo sa môže zalomiť.

PVC vianočný strom šperky, ktoré:

1, strom top hviezda: strom top hviezda je vložený do vianočného stromu PVC na hviezdy, ako PVC vianočný strom korunu, s vrcholom stromu šaty, nosiť "korunu" PVC vianočný strom bude docela dost Xianqi. PVC vianočný strom Niektoré z vrcholu stromu môžu byť tiež nabité svetlo, blikajúce veľmi pútavý.

2, bábka: oblečte sa do nádherného PVC stromu na vetvách stromu, visiaceho na krásnej malom bábke, nechajte deti, aby to dali dole.

3, snehové vločky: zelené PVC na vianočnom strome pokryté rôznymi farbami po ozdobách, budete stále cítiť ako niečo menej. Áno, sú to biele snehové vločky. Súčasne si môžete zakúpiť veľký sneh visí na streche, môžete si vychutnať sneh v miestnosti pocit.

4, zvončeky: zvončeky od narodenia narodenia kresťana (Spasiteľ prišiel), radosť zvončeka od významu zvonenia zvončeka, ale aj kapely k zvonom, aby sa ľudia mohli vrátiť k Božímu Strana nezhasne Zmysel prsteňa súčasne vedie aj význam démonov.

5, jablká a rubín: jablká alebo červený nefrit, tiež známy ako kugelové ornamenty, aby Adam priniesol prvotný hriech plodu, ako múdrosť ovocie Eden, symbolizuje nielen ovocie prinášajúce plodné alebo šťastné ovocie, červené jade ako Strom v záhrade, aby priniesol večný život, a niekedy tiež symbolizuje navždy.

6, Vianočný dlhý zelený prsteň: západné krajiny Vianočné dekorácie na dverách s dekoráciami, zvyčajne so zelenou lístiou alebo ratanom (voľné vlasy, borovicové ihly atď.) A strieborné kovové a zlaté zvončeky s červenou stuhou Hlavné farby zelenej, Biela, žltá, červená v mene šťastných festivalov, vianočný strom PVC, ktorý číta veselé kresby, alebo skrátené ako x'mas.

PVC vianočné stromčeky dekorácie Okrem vyššie uvedených niekoľko najdôležitejších šperkov, ale tiež obsahuje vianočné gule, červené zámok zlatý okraj luk, snehové gule a rôzne farebné pásky a tak ďalej. Tieto veci uľahčujú obliekanie PVC vianočný strom krajší, atmosféra festivalu bohatšia.