Vianočný strom sa stal najrušnejším ornamentom v Kristovi


Vianočný stromček má bohatstvo kresťanského náboženského významu, môže to byť reprezentovaný: strom v Raji, životný strom Kristovho kríža, ak pápež v "tichom záznamu" spomenul svoje vlastné vo videní stromu život, tento strom rodí 12 sád terapeutického ovocia každý mesiac. Dekorácie vianočných stromčekov a drobné darčeky, slávnostnejší sľubný význam.

pôvod:

Vianočný strom pravdepodobne pochádza z náboženskej drámy, ktorá bola populárna v ranom stredoveku, "Paradise Play", vianočný stromček, ktorý bol predstavený v kostole alebo námestí v Európe.

Táto dráma rozpráva príbeh o vytvorení pôvodných prarodičov v raji ľudí až do narodenia Ježiša Krista v Betleheme. Tam bude vždy veľký strom s jablkom a symbol raja na javisku.

Čoskoro ľudia začali vianočný zvyk: visieť darčeky na "rajských stromoch" doma a osvetľovať sviečky na oslavu narodenia Ježiša Krista, aby získali raj pre ľudstvo.

Moderný vianočný strom vznikol v Nemecku, vianočný stromček a potom sa postupne stal obľúbeným na svete, jednou z najznámejších tradícií vianočných slávností. Zvyčajne ľudia dávajú evergreen ako borovica do domu alebo vonku okolo Vianoc a zdobia ju s vianočnými svetlami a farebnými dekoráciami. A dať anjel alebo hviezdu na vrch stromu.

Vianočný stromček je vždyzelený strom zdobený sviečkami a dekoráciami. Ako jeden z najdôležitejších prvkov vianočných sviatkov vznikli v Nemecku vianočné stromčeky moderné vianočné stromčeky a potom sa postupne stali obľúbenými vo svete, jednou z najznámejších tradícií vianočných slávností.

Veľké množstvo Nemcov emigrovalo do Spojených štátov v roku 1830. Títo ľudia sú katolíci a kresťania, väčšinou roztrúsení v New Yorku a po celej Anglicku. Ich vianočný strom priťahoval pozornosť a imitáciu miestnych obyvateľov a neskôr sa vianočný strom stal populárnym v amerických cirkvách a rodinách. Vianočný stromček Na celom svete, najmä v Európe, Amerike a Austrálii, sa vianočný strom stal najživšími, krásnymi dekoráciami, preniknutými farebnými Vianocami, ale zároveň symbolizuje radosť a nádej.

Pôvod vianočného stromu má rôzne legendy a príbehy. Niektoré legendy o Božom Poste vtelené ako malý chlapec, po tom, ako ho baví chudobná rodina, vianočný strom položil vetvu na zem, vianočný stromček je plný darov a niektorí hovoria, že vianočný strom je pre Pannu Máriu prístrešok pre sneh strom. V skutočnosti, vianočný strom, aby spĺňali tieto podmienky: ihličnany, stále zelené, vianočný strom v strede Európy má rozloženie, tvar stromu, aby sa trojúhelník. Stromy, ktoré spĺňajú tieto podmienky, môžu byť skutočne použité ako "vianočné stromčeky".