Vianočný strom pochádza z Nemecka


Moderné vianočné stromčeky vznikli v Nemecku a neskôr postupne populárne vo svete ako vianočné oslavy v jednej z najslávnejších tradícií. Často ľudia na Vianoce pred a po evergreen závod, ako je borovica do domu alebo vonku, a zdobené vianočné osvetlenie a farebné dekorácie. A dal anjel alebo hviezdu na vrch stromu.

Ako zdobia vianočný stromček?

Všeobecný vianočný stromček je vyrobený z PVC materiálu z peria, zabaleného kovového stentu, menšieho umelého vianočného stromčeka, ktorý bude pripevnený drevom odrezaným od základne. Vianočný strom Veľkosť od 5 cm vysoko umiestnená na stole ozdôb, na 200 cm veľký rozloženie stromu. V posledných rokoch, viac populárne "vláknový optický vianočný strom", ak bude moc pripojená k inému odtieň.

Ako vianočný strom zdobia dva?

Ak je to väčšia veľkosť vianočného stromčeka, zvyčajne je prvý zväzok celého zväzku na uľahčenie manipulácie, kúpil a potom prepustil. Vianočný strom Dávajte pozor na plný úsek pobočiek bude vyzerať nažive, ale vetvy neusporiadajú príliš čisté, aby sa trochu prirodzene tvar je lepšie.

Ako vianočný strom vyzdobí tri?

Potom viazané na malé šperky, vrchol musí vybrať šarmantnejšie šperky, mať konečný efekt, bežne používaný je zlatá päť-hviezda hviezda, vianočný strom môžete dať jemné Santa Claus bábiky. Ak chcete pridať automaticky vypnúť blikajúce vianočné osvetlenie, ale tiež dávať pozor na to, či napájací kábel je dostatočne dlhé, či sa kábel vyhnúť chodiacej línie, každá svetelná linka je pevne stanovená, najmä dávať pozor na to, či napätie je dostatočné.