Vianočného stromčeka vznikla v Nemecku

Stromček má veľmi bohatý význam kresťanskej náboženskej, môže predstavovať: v záhrade strom, ukrižovanie života stromu, John apoštolov "tichý záznamu" uvedené v bohov pozri strom života, vianočný strom každý mesiac porodila dvanásť skupiny ovocia s terapeutickým účinkom. Vianočný strom dekorácie a malé darčeky, viac slávnostné sľubný zmysle.

Pôvod:

Vianočný stromček je pravdepodobne odvodený od nábožnej drámy raného stredoveku - "raj", ktorý sa uskutoční na dočasné kaplnku alebo mesto námestí v Európe.

Táto dráma rozpráva príbeh o ľudstvo od "vytvorenie nedôverčivosti v raji" až "V chlade sa narodil Ježiš Kristus." Vianočný strom na javisku tam bude vždy strom visí od apple, symbolu raja stromov.

Čoskoro, ľudia začali vlastné vianočné: doma "paradise strom" visí darčeky, ale tiež bod sviečky na oslavu narodenia Ježiša Krista pre ľudské znovunadobudnutia raj.

Moderné vianočné stromčeky vznikol v Nemecku, a neskôr sa postupne populárne vo svete, ako vianočné oslavy v jednej z najznámejších tradícií. Často ľudia na Vianoce pred a po evergreen rastlín napr. borovica do domu, alebo vonku, vianočný stromček a zdobené vianočné osvetlenie a dekorácia farbu. A anjel alebo hviezdu na vrchole stromu.

Vianočný strom je ihličnatý strom s sviečky a ozdoby, ktoré zdobia jedľa alebo borovice ako súčasť vianočné oslavy. Moderný stromček vznikol v Nemecku. On December 24th, Nemci usporiadané fir tree (strom rajskej) doma a umiestnené sušienky, symbolizujúca sanctuary (mark kresťanskej zmierenia). Moderné využiť všetky druhy cookies namiesto Svätý cookies, ale tiež často pridať symbol Krista sviečok. Navyše interiér má tiež veža Vianoce, vianočný strom je štruktúra drevený trojuholník, existuje veľa malých mriežky umiestniť sochu Krista, veža zdobené evergreen konáre a listy, sviečky a hviezda. Storočí vianočné veže a Eden stromy boli zlúčené do vianočných stromčekov.