Vianočný strom symbolizuje životMať vianočný strom na prípravu vianočného stromčeka, aby ste zvýšili radosť atmosféry festivalu. Vianočné stromčeky sú zvyčajne vyrobené z evergreen stromov, ako je céder, symbol života naveky. Strom je ozdobený rôznymi sviečkami, farebnými kvetmi, hračkami, hviezdami, zavesí rôzne vianočné darčeky. Vianočná noc, ľudia spievajú a tancujú okolo vianočného stromčeka a tešia sa z radosti.

Užitočný model pozostáva z nasledovných komponentov: hornej vetvy, vianočného stromčeka spojovacieho puzdra, dolnej vetvy a spojovacej objímky a pružinového dielu. Užitočný model je spojený s pripojovacou vetvou hornej vetvy a spodnou vetvou alebo vetvou a spojovacím puzdrom. Stabilita existujúceho stromu stromov je zlý, celý strom nie je silný, ľahko sa uvoľní, vianočný strom nevzhľadný a ďalšie nedostatky a musí posilniť stabilitu celého stromu, pevnosť, stabilitu stromu, jednoduchú inštaláciu, vianočný strom funkčný a praktický ako celok krásny a ľahko rozoberateľný atď.

Západní ľudia na červenú, zelenú a bielu na vianočné farby, Vianoce prichádzajú domov každá rodina musí používať vianočné farby na zdobenie. červená

Farby sú vianočné kvety a vianočné sviečky. Vianočný stromček je hlavnou ozdobou vianočného stromu, s kosením jedle, vianočný stromček cyprus bol vežou v tvare evergreen stromu dekorácie. Vianočný stromček visia nad farebné svietidlá, darčeky a papierové kvety, ale tiež zapálili vianočné sviečky.

Hovorí sa, že vianočný stromček sa prvýkrát objavil v starobylom Ríme v polovici decembra Nongshen Festival, nemecký misionár Nicholas v 8. storočí s vertikálnym stromom venovaným dieťaťu. Potom Némanti uviedli 24. decembra na festival Adam a Eva, vianočný stromček a položili "záhradnú záhradu", ktorá symbolizovala Rajskú záhradu a zavesila sušienky v mene svätého chleba, symbolizujúce zmierenie a sviečku a symbol Krista. Do 16. storočia, náboženský reformátor Martin Luther, aby získal hviezdu vianočnej noci, určený na nastavenie domu doma so sviečkami vianočný stromček. Západ o pôvode vianočného stromu je však ďalším populárnym príslovcom: je dobrý poľnohospodár, na Vianočný sviatok vianočný strom srdečne baví bradavé dieťa, rozdelenie, dieťa zložené vetvička vložená na zem pobočky rastú Strom, dieťa ukázalo na strom k poľnohospodárom povedal, že každý rok, Vianočný strom stromy sú pokryté darmi splácať vaše pohostinnosť. Takže dnešní ľudia vidia, že vianočný stromček je vždy pokrytý malým darom.