Vývoj borovicových stromovPodľa záznamov vianočného zvyku je prvou borovicou malá palma na ceste bieleho mesta. V prvej noci narodenia Ježiša, Panny Márie a sv. Jozefa išla do chladného mesta, veľmi unavená, Panna na chvíľu padla na strom, ten malý palmový strom, akoby bol uprednostňovaný Vyzerá to, že rozvinul svoje konáre , Panne Márii, aby vydržala studený vietor. Uprostred noci sa narodil Ježiš Kristus. V tejto dobe sa obloha objavila obzvlášť jasné hviezdy, vydala nádherné svetlo, borovicový vianočný strom priamo zasiahla malú palmovú hlavu, krúžila do krásnej clony. Od tej doby, malý hnedý strom na Vianoce, to predstavovalo slávnu pozíciu.

Stredovek, populárna náboženská dráma v Nemecku, v hre Eden, po stvorení Boha, Adam Eve zradil Boha, keď hra s pokrytými jabloňovými palmami reprezentujúc "strom života" alebo "Poznaj dobro a zlo Strom ". Neskôr sa list života v "strome života" presťahoval do domu, Pine Christmas Tree symbolom príchodu zachráncu. S rozvojom tohto symbolu, do 15. storočia, zdobené borovice, sa stalo zvykom.

Stromy z borovice ukazujú na nebeské kráľovstvo. Hviezdy tečkované na vrchole stromu predstavujú špeciálnu hviezdu, ktorá vedie múdryho k Betlehemovmu hľadaniu Ježiša. Pine Christmas Tree Svetlo hviezd znamená priniesť svet svetlu Ježiša Krista. Darček pod stromom predstavuje dar Boží prostredníctvom jediného syna sveta: nádej, láska, radosť a pokoj. Takže keď vianočný ľudia zdobia borovicové stromy.

Legenda o pôvode stromu borovice: Hovorí sa, že poľnohospodár dostal hladné a hladné dieťa v zasneženej vianočnej večeri, kde mal srdečnú vianočnú večeru a dieťa malo rozlúčku s jedlom na zemi a požehnal Povedal: "Nový rok, dar pobočiek, borovicový strom, ktorý opúšťa túto krásnu Sugimuru, splácajte svoju láskavosť." Dieťa odišlo, poľnohospodár zistil, že vetvy stromov sa vlastne zmenili na malý strom, pochopil len ich príjem. Originál je posol Boží. Tento príbeh sa stáva zdrojom borovice. Neskoršie historické dáta sú odvodené, asi 200 rokov v roku, začali používať pobočky ako ozdoby ako spôsob, ako osláviť Vianoce.

Stále zelený strom s jedľovými stromami alebo borovicami vyrobený zo sviečok a ozdôb ako súčasť vianočných slávností. Moderná borovica pochádza z Nemecka. Každoročne 24. decembra každý rok založili Nemci strom jedľa (strom Edenovej záhrady) a položili na ne sušienky, borovicový strom symbolizujúci svätyňu (označenie kresťanského zmierenia). Moderné použitie všetkých druhov cookies namiesto svätých cookies, ale tiež často pridávajú symbol Kristových sviečok. Okrem toho interiér tiež má vianočnú vežu, drevenú trojuholníkovú štruktúru, veľa malých mriežok umiestnených v Kristovi sochou, vežou zdobenou stále zelenými vetvami a listami, sviečkami a hviezdou. V 16. storočí boli vianočné veže a stromy Eden zlúčené do borovic na strom.

Borovice na výzdobe stromu, svet sa zdá byť podobný. Borovice sa používajú v stálezelených stromoch, väčšinou štyri alebo päť stôp vysokých malých paliem alebo malých borovíc, vysadených vo veľkom kvetináči vnútri, strom je plný farebných sviečok alebo malých svetiel a potom zavesiť všetky druhy Rôzne Dekorácie a stuhy, ako aj detské hračky a rodinné darčeky. Po zdobení je dobré, na rohu obývacej izby. Ak je umiestnený v kostole, v sále, alebo na verejných miestach, borovice sú pomerne vysoké, ale strom môže byť tiež umiestnený pod darom.