Význam svietidiel vianočného stromčeka

1, prvý je vybrať vhodné miesto doma vybavenie vianočný stromček.

Môžete tlačiť dvere z dverí a zistiť, kde prvé miesto často padá doma, kde je miesto zhromažďovania svetla, tentoraz môžeme dať vianočný strom tam, ale ako okraj krbu alebo okna okraj steny, je tiež správnym miestom.

2, vyberte vhodné svetlá vianočného stromčeka.

Dekorácia festivalu by mala odrážať vaše osobné preferencie. Ak sa vám páči tradičnejší štýl, rozhodnite sa použiť druh veľkých rôznych farieb žiaroviek; Vianočný stromček so svetlom, ak chcete ušetriť energiu na záchranu planéty, vyberte energeticky úsporný LED vianočný stromček.

3, koľko vianočných stromčekov svieti

Expert Tip: 7 stôp vysoký vianočný strom, aspoň použiť 500 malých svetiel; každá vyššia ako 1 stopa sa zvýši na 100. Ak máte radi skvelý vzhľad, môžete použiť 150 žiaroviek na výšku. Samozrejme, mala by byť zahrnutá aj šírka vianočného stromčeka, vianočný stromček so svetlom, tým väčší týždeň vianočný strom, tým viac žiaroviek potrebujete.

4, pripravené nástroje

Každý rok v Spojených štátoch, pretože výzdoba vianočného stromu zranila na tiesňové číslo viac ako 15.000, preto v dekorácii vianočného stromčeka nezabudnite pripraviť vhodné nástroje. Ako napríklad použitie elektrického rebríka, namiesto náhodného nájdenia stolice na podložku vysoko; používanie štandardného predlžovacieho kábla a predlžovacieho kábla; každý reťazec vianočných stromčekov na žiarovke nemôže vyberať príliš veľa, okolo 500 pre reťazec, vianočný stromček s osvetlením, ak potrebujete viac Rozdeliť sa na viacero reťazcov sú pripojené k zástrčke.

5 sa vianočný strom rozsvieti spolu

Bude zabalený do vianočného stromčeka na prvý vianočný stromček do lopty, to znie trochu nadbytočné. V skutočnosti sa to dá vyhnúť pri výzdobe vianočného stromčeka medzi zamotanými, navyše je vhodné vziať svetlá hodín hodín, ručné vinutie, nie neporiadok, vianočný stromček s ľahkosťou, ktorý trpí nebezpečenstvom výbuchu svojich vlastných ,

6, metóda jednoduchého navíjania

Najprv otočte svetlá vianočného stromčeka, aby ste mohli intuitívne vidieť formovanie vzoru, od vrcholu stromu až po zdobenie.

Ak je vianočný strom v rohu, môžete zo strany stromu zapojený na druhú stranu, vianočný strom s svetlom pozdĺž predok vianočného stromu bol vyzdobený dole môže byť.

Ak je vianočný strom umiestnený pred oknom, môžete prejsť okolo stromu o 360 stupňov pred a po tom, ako uvidíte svetlo.

Rovnako ako chic vertikálne čiary je tiež veľmi jednoduché, ale medzery pod čiarou majú byť väčšie, aby zodpovedali tvaru stromu.

Chcete urobiť svetlo trochu 3D zmysel, vianočný strom s svetlom môžete zabaliť medzi vetvy stromov stromy svetla.

Stručne povedané, vaša dovolenka sa vám páči.

7, usporiadanie osvetlenia pokročilých výziev

a budú rôzne farby vianočného stromčeka osvetlené dohromady krásnejšie. Biele vianočné stromčeky a potom pridajte čiernobiele alebo viacfarebné vianočné stromčeky.

b, s nabíjateľným lampičkou LET, závesom a niektorými nechtami na výrobu rôznych tvarov umeleckých vianočných stromčekov. Najskôr vystrihnite háčik na hornú časť vešiaka a potom ho otočte do stromu, hviezdy alebo iného tvaru s kliešťami a potom sa obklopte svetlámi vianočného stromčeka a nakoniec visíte na okraji regále alebo na okraji okna ,

c, vianočné stromčeky svetla zabalené do stromu vonku. Najprv zabalené okolo kufra, vianočný stromček so svetlom a potom zabalené smerom ku koncu vetiev. Po noci môžete vidieť celý strom svieti ako rozprávkový efekt.

8, po sezóne vstup

Zvyčajne pred Valentínom, na vianočný strom na odstránenie týchto dekoratívnych svetiel. Vyčistiť strom, keď strom zo spodnej časti stromu začal pomaly otáčať vianočný stromček do gule, Vianočný stromček s svetlom a nakoniec môže byť rozumným spôsobom, ako sa zbierať v skrini v budúcom roku a potom ho použiť.