Metóda navíjania lampy vianočného stromčeka

Stále viac ľudí s vianočnými vianočnými vianočnými sviatkami nevyhnutne zdobí poplatok za vianočný stromček. Vianočný stromček je najzákladnejšou dekoráciou, pomer je vhodný, závesné visiace pôvabné vianočné stromčeky dokážu urobiť festival viac pohyblivým a lesklým. Ale koľko je vianočný stromček, ako si vybrať, ako ho zabaliť? Tu ilustrujeme niektoré zo základov vianočných stromčekov v grafickom zobrazení.

1, prvý je vybrať správne miesto na ozdobenie vianočného stromčeka.

Môžete zatlačiť dvere dverami a zistiť, kde prvé oko často padá doma, kde sa zhromažďuje svetlo a tentoraz tu môžeme umiestniť vianočný stromček, ale Vianočný stromček so svetlom ako okraj krbu alebo Okná stena, je to správne miesto.

2, vyberte pravé vianočné stromčeky.

Dekorácia festivalu by mala odrážať vaše osobné preferencie. Ak uprednostňujete tradičnejší štýl, vyberte si žiarovku so širokou škálou farieb, Vianočný stromček s osvetlením a ak chcete ušetriť energiu na záchranu planéty, vyberte energeticky úspornú LED lampu na vianočný stromček.

3, koľko svetiel potrebujete?

Expert TIP: Vianočný strom s výškou 7 stôp, minimálne 500 malých svetiel, každá 1 stopa viac ako 100. Ak máte radi lesklejšiu vzhľad, môžete použiť 150 žiaroviek na stôl. Samozrejme, že aj na výpočet šírky vianočného stromu, čím väčší je obvod vianočného stromčeka, vianočný stromček so svetlom, tým viac potrebuje žiarovka.

4, pripravte nástroje.

Každý rok v Spojených štátoch je počet ľudí, ktorí sú zranení pri výzdobe vianočného stromčeka, viac ako 15 000. Nezabudnite preto pripraviť správne nástroje pred zdobením vianočného stromčeka. Napríklad, použite elektrický rebrík namiesto stolicu, aby ste ho vyzdvihli, Vianočný stromček s osvetlením používa štandardný drôt a predĺženie výkonu; Žiarovka na každom vianočnom strome nemôže byť príliš veľa, asi 500 je reťazec, ak viac treba rozdeliť na niekoľko reťazcov na pripojenie k zástrčke.

5, vianočný strom rozsvieti pluk

Vianočný stromček, ktorý bol zabalený okolo vianočného stromčeka, bol prvýkrát zaradený do skupiny, ktorá znelo nadbytočné. V skutočnosti sa to dá vyhnúť pri výzdobe vianočných stromčekov zamotaných dohromady, navyše Vianočný stromček s ľahkým ľahko vziať lampu vianočného stromčeka, s jednou rukou navíjajúcou, nie chaotickou, riskujúc nebezpečenstvo, že sa ocitnú.

6, metóda jednoduchého navíjania

Po prvé, vianočný strom lampa moc, takže v čase navíjania si môžete vizuálne vidieť vzor formácie, z vrcholu stromu zdobené dole.

Ak je vianočný strom umiestnený v rohu, môže byť vianočný strom so svetlom vytiahnutý z jednej strany stromu na druhú stranu, pozdĺž prednej strany vianočného stromu na dne.

Ak je vianočný stromček pred oknom, môžete stočiť strom o 360 stupňov a vidieť svetlá tam a späť.

Podobne ako chic vertikálna línia? Tiež veľmi jednoduché, len linka pod rozstupom, aby bola väčšia, aby zodpovedal tvaru stromu.

Ak chcete svetlá trochu 3D, môžete zabaliť stromové svetlá medzi vetvy.

Jedným slovom sa teší vaša dovolenka.

7, usporiadanie osvetlenia pokročilých hrotov

A, je lepšie zabaliť rôzne farby svetla vianočného stromčeka dohromady. Biele vianočné stromčeky Svietia sú hlavné, vianočný strom s svetlom a potom pridajte čiernobiele alebo viacfarebné vianočné stromčeky.

B, používajte dobíjateľné svetlá, drôtené závesy a nechty na rôzne tvary umeleckých vianočných stromčekov. Vystrihnite háčik nad vešiak a otočte ho do stromu, hviezdy alebo iného tvaru pomocou svorky, potom otočte lampu vianočného stromčeka a zaveste ju na okraj knižnice alebo na okraj okna.

C, zabalte svetlá vianočného stromčeka vonku. Zaveďte najprv trup a potom ho otočte smerom ku koncu vetvy. Po západe slnka, vianočný stromček s osvetlením, môžete vidieť, ako celý strom svieti ako rozprávkový efekt.

8, po sezóne, aby dostali

Zvyčajne pred Valentínom, odstrániť tieto dekoratívne osvetlenie vianočného stromčeka. Vyčistite lampy vianočného stromčeka zo spodku stromového štartu, pomaly navíjajte lampu vianočného stromčeka na pluk, nakoniec sa v budúcom roku môžu všetky racionálne v skrini použiť.