3 Plus stan s tromi osobami

Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Popis produktu
Pásmo Coleman Coastline 3 a stôl s tromi osobami je robustné, stabilné a postavené pre ľahké vyvýšeniny. Tento tunelový stan poskytuje dostatok priestoru pre tri osoby s dostatkom obytného a skladovacieho priestoru, aby sa vyrovnali so všetkými svojimi súpravami, a to aj pri predĺžených pobytoch.
Zostaňte chránené pred vonkajšími prvkami s rastúcou podložkou, ktorá kombinuje pocit pohodlia, ktorý dostanete so zapustenou podložkou s vetracími a ľahko čistiacimi funkciami tradičného plochého plechu. Optimálny prietok vzduchu je kľúčovým zameraním na tento dizajn s dodatočnou ventilačnou dlažbou, ktorá zabezpečuje, že vzduch cirkuluje v celom stane. Tento stan je vybavený priestorom na spanie 4,2 ㎡, skladom okolo 3,78 ㎡, vlečným povrchom 26 ㎡ a 140 m nad hlavou.
V spálni je tiež pevný a odolný polyetylén. Priedušná polyesterová a bezzápachová vnútorná sieťka je ľahká a odolná voči chybám. Póly sú dostatočne krátke na to, aby mohli byť ľahko zabalené do batohu. Podlahová podložka umožňuje vstup chladného vzduchu do základne stanu a potom sa cez ventilačné panely vytláča teplý vzduch.
Ponúka dve dvere, takže v prípade zmeny smeru vetra nemusíte znova stláčať. Optimálne umiestnenie guy-linky pozdĺž stĺpov a okolo stanu zabezpečiť stabilitu vo vysokých vetroch. Y-guy-linky poskytujú podporu, ale menej napätia na stanových póloch. Hore v jednej výške umožňujú rýchle a ľahké naklonenie, vnútorná spálňa je vopred pripnutá a môže byť ponechaná, keď balia stan.
Farebne označené póly a pólovité rukávy a vnútorné háčiky v spálni minimalizujú chyby pri rozširovaní. Okná z PVC zvyšujú viditeľnosť a umožňujú svetlo do stanu, ale poskytujú súkromie v prípade potreby. Odvzdušňovací kábel je vhodný na otvorenie, takže môžete do stanu spustiť elektrický kábel a tiež veľa vnútorných vreciek.

Vyšetrovanie